Bärige

Bärige

(7 recenzií zákazníkov)

Stredne tuhý matrac na skvelý spánok. Spí sa na ňom výborne. Vynikajúci pomer ceny a výkonu.

Vymazať

Prečo si vybrať práve tento matrac?

Kvalitný matrac pre skvelý spánok

Kvalitná spánok

Všetci poznáme ten moment, keď už spokojne ležíme v posteli a všetko je dokonalé. Keď je zaspávanie hladké a keď noc ubehne ako nič. Túžite mať takýto spánok?

Vyberte si matrac Bärige. Je nesmierne pohodlný a pomôže vám k výdatnému spánku. Večer, keď si naň ľahnete, zažijete okamžitý pocit úľavy a uvoľnenia. Zaspávanie je potom ľahké a spánok hlboký a neprerušovaný.

Zákazníkom sa na tomto matraci spí vynikajúco. V predajni sa nám stáva, že keď sa ľudia sťahujú alebo renovujú domácnosť, tak prídu a chcú presne ten matrac, aký si kúpili niekoľko rokov dozadu.

Stredne tuhý matrac

Tvrdosť matraca je pri výbere parameter číslo jeden, pretože má najväčší vplyv na kvalitu vášho spánku. Zlý matrac spoznáte tak, že sa prepadáva alebo je príliš tvrdý a neprispôsobivý. Dobrý matrac poskytuje telu a chrbtici oporu a je príjemne tvrdý.

Matrac Bärige je stredne tuhý. Nie je mäkký ani tvrdý. Nezaboríte sa doň a súčasne poskytuje chrbtici dostatočnú oporu. Našim zákazníkom sa na ňom leží dobre a sú s ním maximálne spokojní. Odporúčame ho, ak radi spíte na tvrdšom.

Skvelý pomer ceny a výkonu

Najväčšou výhodou značky Bärige je skvelý pomer ceny a výkonu. Matrace Bärige sme vyskladali z kvalitných materiálov a s prihliadnutím na cenu. Ak chcete dobre spať a neminúť na to veľa peňazí, „medvedie“ matrace sú pre vás ako stvorené.

Hustota peny 50 kg/m³

Najlepšie je hľadať matrac s čo najvyššou hustotou pien, lebo matrac je potom veľmi pohodlný a tvarovo stály dlhé roky. Všetci výrobcovia používajú rovnaké materiály – VISCO a HR penu. Rozdiel je v tom, že lacné matrace nemajú dostatočnú hustotu peny, a teda sa rýchlo preležia a spánok sa stáva utrpením. Preto mnohé e-shopy radšej hustotu peny neuvádzajú. Tento údaj u nich skrátka nenájdete.

My hustotu peny uvádzame. Priemer je 35 kg/ m³ a podpriemer 28-30-32 kg/ m³. Hustota peny matraca Bärige je 50 kg/ m³. Preto sa nepreleží, zostane pevný a bude slúžiť celé roky.

Investícia do vyššej kvality života

Investícia do kvalitnejších dní

Matrac nie sú ponožky, ktoré si vymieňame každý deň. Spánok je dôležitou súčasťou našej existencie a trávime ním až tretinu života. V spánku vaše telo oddychuje a regeneruje sa, čo výrazne ovplyvňuje váš každodenný život, zdravie, vzťahy a produktivitu.

Dobrý matrac patrí medzi najlepšie investície, aké viete urobiť. Vyberajte si ho ako spoločníka približne na 10 rokov života. Myslite na kauzalitu, že čím lepší matrac, tým kvalitnejší spánok budete mať.

Neodporúčame kupovať ten matrac, ktorý sa vám páči iba svojou cenou. Výhodný nákup môže potešiť vašu peňaženku, ale chrbtica sa vám nepoďakuje. Lacný matrac sa rýchlo zdeformuje, čím si privodíte nepohodlie aj zdravotné dôsledky.

Predierovaný technológiou REŠETO

Matrac je vertikálne aj horizontálne dierovaný v siedmich zónach tak, aby dýchal a vzduch v ňom cirkuloval. Vďaka tomu nenasáva vlhkosť a vy sa v spánku menej potíte. Súčasne zabraňuje množeniu roztočov, pre ktoré je vlhko a teplo ideálnym prostredím.

Pre maximálny efekt z dierovania položte matrac na lamelový rošt. Pozrite si ponuku roštov do postelí.

Vlastnosti matraca Bärige

Zloženie Vysokopružná HR pena + antibakteriálna pena
Hustota pien 50 kg / m3
Výška 22 cm
Odporúčaná nosnosť Do 150 kg
Dodané v poťahu Biorytmus
Výrobca D.P.V.

Kvalitný 7-zónový matrac Bärige je vyrobený z antibakteriálnej peny a z kvalitnej HR peny. Pena v jadre je predierovaná technológiou Rešeto od českého výrobcu D.P.V. Matrac je dokonalo odvetrávaný a spĺňa vysoké hygienické požiadavky.

Doprava zdarma a záruka 2 roky

Garancia vrátenia peňazíDoprava zdarmaBezpečné platby

Matrac i rošt k vám dovezieme bezplatne. Máte 30 dní na vyskúšanie matraca a vrátenie peňazí. Záruka na matrac aj poťah je 2 roky. Bezpečnosť online platieb je zabezpečená technológiou 3D-Secure.

Doba dodania: akýkoľvek rozmer 3 – 7 pracovných dní.

Doba dodania

Akýkoľvek rozmer: 3 – 7 pracovných dní

Rozmery

80 x 200, 90 x 200, 100 x 200, 120 x 200, 140 x 200, 160 x 200, 180 x 200, 200 x 200

7 recenzií k Bärige

 1. Alca

  Kúpili sme ho ako darček babičke. Chváli si ho, že tak dobre už dlho nespala.

 2. Lenka

  Výborne sa na ňom spí.

 3. Dano H.

  Dobrý spánok. Spí sa na ňom perfektne. Je to presne to, čo môj chrbát potrebuje.

 4. Peter Zaťko

  produkt plní účel

 5. Šarlota Navrátilová

  Úplne vyhovujúci

 6. Katarína

  Doporučujem, kvalitný matrac

 7. robo

  v pohode. rýchle dodanie, kvalita, pohodlie

Pridať recenziu

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *