Domov / Matrace

Comfort Deluxe Dual 12

Comfort Deluxe Dual 12

Stredne mäkký zdravotný matrac Comfort Deluxe Dual 12, jadro ktorého tvoria 19 cm studená pena Eliosoft s optimálnymi ortopedickými vlastnosťami, 5 cm anatomická pamäťová pena Memoform, ktorá sa dokonale prispôsobí telu, zmierňuje protitlak a pôsobí tak proti preležaninám a 3 cm studená pena Elioform. Matrac je možné použiť obojstranne. Pre maximálne pohodlie a ešte väčší komfort, je na hornej strane poťahu prešitá 2 cm vrstva pamäťovej peny Memoform. Matrac je navyše v rozmeroch 150 cm a širší dodávaný v tzv. Duálnom komforte, to znamená, že je vhodný pre páry s odlišnými požiadavkami na tuhosť matraca. Jednoducho rozopnete poťah a otočte jadro na svojej strane matraca podľa vašich preferencií a využívajte zároveň prednosti spoločného matraca. Poťah matraca je vyrobený z látky Outlastu, ktorý je prešitý hypoalergénnym vláknom a dá sa zipsom rozdeliť na 2 samostatné časti. Látka Outlast je produktom výskumu NASA, najvyspelejšia tkanina, ktorej medzibunkovú štruktúru vyplňuje špeciálny vosk, ktorý sa pôsobením ľudského tepla počas spánku rozťahuje a tým zabraňuje úniku tepla.  Na jadro matraca sa vzťahuje predĺžená záruka 12 rokov! Matrac je vhodný na všetky typy roštov. Matrac Comfort Deluxe Dual 12, má najvyšší zdravotný certifikát v rámci EÚ – zdravotný produkt prvej kategórie!

Prečo zvoliť zdravotný matrac Comfort Deluxe Dual 12?

Comfort Deluxe Dual 12

  1. snímateľný a prateľný poťah z látky Outlast
  2. vrstva pamäťovej peny Memoform prešitá v poťahu (2 cm)
  3. hypoalergénne super mäkké vlákno
  4. pamäťová pena Memoform (5 cm)
  5. studená pena Elioform (3 cm)
  6. studená pena Eliosoft (19 cm)

Popis

Matrac Comfort Deluxe 12 je luxusný zdravotný matrac delux verzia s poťahom z látky vytvorené podľa najnovších technológii. Látka Outlast je produktom výskumu NASA, najvyspelejšia tkanina, ktorej medzibunkovú štruktúru vyplňuje špeciálny vosk, ktorý sa pôsobením ľudského tepla počas spánku rozťahuje a tým zabraňuje úniku tepla. Po roztiahnutí vosku na podporu optimálnej telesnej teploty sa medzibunkový priestor otvorí, umožní priechod vzduchu a udržuje vhodnú mikroklímu. Kumuluje teplotu a postupne ju uvoľňuje. Do poťahu je navyše prešitá 2cm vrstva pamäťovej peny Memoform, ktorá spoločne s ďalšími 5 cm pamäťovej peny v hornej vrstve jadra robí z matracov výnimočne pohodlné miesto pre optimálny odpočinok a zdravý spánok. Spodná vrstva studenej peny Elioform a pod ňou druhá vrstva Eliosoft jemne podopiera telo tak, aby matrac poskytoval správnu rovnováhu medzi mäkkosťou a tuhosťou.

Matrac je navyše v rozmeroch 150 cm a širší dodávaný v tzv. Duálnom komforte, to znamená, že je vhodný pre páry s odlišnými požiadavkami na tuhosť matraca. Jednoducho rozopnete poťah a otočte jadro na svojej strane matraca podľa vašich preferencií a využívajte zároveň prednosti spoločného matraca.

DIZAJNOVÉ VYLEPŠENIE KOLEKCIE DOLCE VITA

V priebehu roka 2017 prešla kolekcie Dolce Vita dizajnovým vylepšením. Bočný lem matracov bol vyzdobený textílií s motívom florentskej ľalie, ktorá pridáva kolekcii na elegancii. Všetky parametre kolekcie Dolce Vita, ako je zloženie materiálov, použité peny a ich vrstvy, tuhosť matracov a ceny zostávajú bez zmeny. Jedinečné zdravotné aspekty a spánkový komfort tak boli zachované a kolekcie súčasne získala na atraktívnejším vzhľade.

Poťah

Viskóza, Outlast

Snímateľný poťah

Áno

Pratelné

30°

Nosnosť

150kg

Predĺžená záruka na jadro

12 rokov

Vhodné pre

deti i dospelých

Duálny komfot

Áno

Vlastnosti

Tuhosťstredne mäkká, stredná
Výška30 cm
Rozmer90 / 200 cm
PoťahViskóza, Outlast
Prateľný poťahÁno

30 dní na vyskúšanie a 12-ročná záruka

Garancia vrátenia peňazíBezpečné platby

Máte 30 dní na otestovanie matraca a vrátenie peňazí. S vrátením peňazí nebudeme robiť žiadne problémy. Môžete nám napísať 29 dní, 23 hodín a 59 minút od nákupu a peniaze vám pošleme späť. Záruka na matrac je 12 rokov a na poťah 2 roky. Bezpečnosť online platieb zaisťuje platobná brána 24-pay technológia 3D-Secure.

Doba dodania pre rozmer 60 X 120 cm je 3 – 7 pracovných dní.

Doba dodania pre rozmer 70 X 140 cm je do 4 týždňov.

Detskú postieľku využijete do 2-3 rokov dieťaťa. Zvyčajný rozmer postieľky je 60 x 120 cm. Pre staršie deti je vhodný matrac pre deti „vyrastené z postieľky“.

Doba dodania

60 x 120 – do 5 dní u zákazníka, 70 x 140 – 30 pracovných dní

Rozmer Biometrická posteľ

160 x 200 cm, 180 x 200 cm

Recenzie

Nikto zatiaľ nepridal hodnotenie.

Pridajte prvú recenziu pre “Comfort Deluxe Dual 12”

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.