Domov / Matrace

Comfort Deluxe Dual 9 Firm

Comfort Deluxe Dual 9 Firm

(28 recenzií zákazníkov)

Tuhý zdravotný matrac Comfort Deluxe Dual 9 Firm, jadro ktorého tvoria 18 cm studená pena Elioform s optimálnymi ortopedickými vlastnosťami, 2 cm anatomická pamäťová pena Memoform, ktorá sa dokonale prispôsobí telu, zmierňuje protitlak a pôsobí tak proti preležaninám. Matrac je možné použiť obojstranne. Pre maximálne pohodlie a ešte väčší komfort, je na hornej strane poťahu prešitá 2 cm vrstva pamäťovej peny Elioform. Matrac je navyše v rozmeroch 150 cm a širší dodávaný v tzv. Duálnom komforte, to znamená, že je vhodný pre páry s odlišnými požiadavkami na tuhosť matraca. Jednoducho rozopnete poťah a otočte jadro na svojej strane matraca podľa vašich preferencií a využívajte zároveň prednosti spoločného matraca. Poťah matraca je vyrobený z látky Outlastu, ktorý je prešitý hypoalergénnym vláknom a dá sa zipsom rozdeliť na 2 samostatné časti. Látka Outlast je produktom výskumu NASA, najvyspelejšia tkanina, ktorej medzibunkovú štruktúru vyplňuje špeciálny vosk, ktorý sa pôsobením ľudského tepla počas spánku rozťahuje a tým zabraňuje úniku tepla.  Na jadro matraca sa vzťahuje predĺžená záruka 12 rokov! Matrac je vhodný na všetky typy roštov. Matrac Comfort Deluxe Dual 9 Firm, má najvyšší zdravotný certifikát v rámci EÚ – zdravotný produkt prvej kategórie!

8691 931 s DPH

80 x 200
90 x 200
100 x 200
120 x 200
140 x 200
160 x 200
180 x 200
200 x 200
80 x 200
80 x 200
90 x 200
90 x 200
100 x 200
100 x 200
120 x 200
120 x 200
140 x 200
140 x 200
160 x 200
160 x 200
180 x 200
180 x 200
200 x 200
200 x 200
Vymazať

Prečo si vybrať práve tento matrac?

Kvalitný odpočinok a skvelé vstávanie

Riešite spánok? Tak to vás iste zaujíma kvalita spánku a hľadáte matrac, na ktorom sa bude dobre spať. Vyberte si matrac Comfort Deluxe Dual 9 Firm. Spí sa na ňom vynikajúco. Každú noc si na ňom doprajete výdatný odpočinok. Ráno sa prebudíte svieži a plní energie do nového dňa.

Stredná tuhosť

Ukážka matrac z bokuTvrdosť matraca patrí medzi najdôležitejšie aspekty pri výbere nového matraca, pretože má najväčší vplyv na kvalitu spánku. Snažte sa ju preto zohľadňovať na prvom mieste. Do zlého matraca sa telo zabára alebo naopak má pevnú, neprispôsobivú podložku. Z lekárskeho hľadiska sa dobrý matrac telu dokonale prispôsobí, aby si mohol oddýchnuť aj ten najmenší sval či kĺb, a zároveň je príjemne tvrdý.

Tento matrac je strednej až stredne tvrdej tuhosti. Nie je ani príliš mäkký, ani tvrdý. Nezaboríte sa doň. Chrbtici poskytuje výbornú oporu. Odporúčame ho, ak sa vám lepšie spí na mierne tvrdšej podložke.

Matrac je obojstranný. Z každej strany má mierne odlišnú tvrdosť. Vyskúšajte, ktorá strana vám vyhovuje viac, a spite práve na nej.

Duálny komfort pre páry

Od šírky 140 cm sa Comfort Deluxe Dual 9 Firm dodáva v duálnom štandarde. Jeho jadro je zložené z dvoch samostatných a oddelených častí. Preto je vhodný pre páry s odlišnými požiadavkami na tuhosť. Stačí rozopnúť poťah a otočiť vnútro matraca na vašej strane podľa vašich preferencií. Váš partner môže mať na svojej strane inú tvrdosť. Predel necítiť.

Poťah z látky Outlast

Na výrobu poťahu bola použitá látka outlast a niť zo striebra. Outlast je látka, ktorá obsahuje špeciálny vosk, ktorý sa pôsobením ľudského tepla rozťahuje a tým zabraňuje úniku tepla. Vyvinula ju NASA pre kozmonautov pod skafander, keď sú vo vesmíre, aby sa nepotili. Preto pôsobí aj protipotivo. Je to najkvalitnejší materiál, ktorý sa v súčasnosti na poťahy používa.

Investícia do kvality života

Zainvestujte do vášho zdravia

Matrac nie sú ponožky, ktoré si vymieňame každý deň. Spánok je dôležitou súčasťou našej existencie a trávime ním až tretinu života. V spánku vaše telo oddychuje a regeneruje sa, čo výrazne ovplyvňuje váš každodenný život, zdravie, vzťahy a produktivitu.

Dobrý matrac patrí medzi najlepšie investície, aké viete urobiť. Vyberajte si ho ako spoločníka približne na 10 rokov života. Myslite na kauzalitu, že čím lepší matrac máte, tým kvalitnejšie budete spať.

Neodporúčame kupovať ten matrac, ktorý sa vám páči iba svojou cenou. Výhodný nákup môže potešiť vašu peňaženku, ale chrbtica sa vám nepoďakuje. Lacný matrac sa rýchlo zdeformuje, čím si privodíte nepohodlie a možno aj zdravotné dôsledky.

Hustota peny 48 kg/m³

Hustota peny je dôležitý údaj vypovedajúci o kvalite matraca. Vyššia hustota sa odrazí na nadpriemernej kvalite. Nepreleží sa, ale zostane pevný a pružný dlhú dobu. (Hustota nijako nevplýva na tvrdosť.) Prakticky všetci predajcovia využívajú rovnaké materiály, avšak použité peny majú často nízku hustotu. Preto ju (radšej?) neuvádzajú. My ju však uvádzame pri každom matraci.

Priemerná hustota je 35 kg/m³. Podpriemerná hodnota je 28-30-32 kg/m³. Hustota peny matraca Comfort Deluxe Dual 9 Firm je 48 kg/m³. Kvôli tomu sa nepreleží, zostane pevný a bude slúžiť celé roky.

Zdravotná pomôcka prvej triedy

Zdravotný matrac prvej triedy

Matrac Comfort Deluxe Dual 9 Firm je certifikovaný zlatou pečaťou ako zdravotná pomôcka prvej triedy. Ide o najvyšší zdravotný certifikát v EÚ. Matrac uvoľní telo počas spánku, umožní mu lepšie sa regenerovať, pôsobí proti preležaninám a výrazne znižuje otočenia spiaceho.

Podmienky na získanie označenia Medical device class 1 získalo na Slovensku len niekoľko matracov. Sú to tie so zlatou pečaťou.

Spoločnosť Magniflex, výrobca matraca, používa iba najkvalitnejšie materiály certifikované poprednými európskymi testovacími laboratóriami. Materiály sú certifikované podľa európskych a národných noriem a testované na horľavosť a prítomnosť zdraviu škodlivých látok. Vysokú kvalitu matraca pocítite ihneď.

LGA odolnosť voči poškodeniuAJA anglo japanese american registrantsLGA certifikát kvalityUKAS quality management

Tento matrac získal i mnoho iných ocenení. Prečítajte si o nich.

Vlastnosti matraca Comfort Deluxe Dual 9 Firm

Tuhosť Stredne tuhá, tuhá
Hustota peny 48 kg/m³
Nosnosť 150 kg
Poťah Outlast
Snímateľný poťah Áno
Prateľný poťah 30°C
Duálny komfort áno
Výška 23 cm
Vhodné pre Deti i dospelých

Prierez matraca:
– snímateľný a prateľný poťah z látky Outlast
– vrstva pamäťovej peny Memoform prešitej v poťahu (2 cm)
– hypoalergénne vlákno
– pamäťová pena Memoform (2 cm)
– studená pena Elioform (17 cm)

Pamäťová pena Memoform, patent spoločnosti Magniflex, sa prispôsobí ľudskému telu a ihneď si nájdete optimálnu polohu na spanie bez toho, aby bol vyvíjaný tlak na vaše telo.

Patentovaná studená pena Elioform dáva matracu tuhosť, pružnosť a tvarovú stálosť. Má menej výrazné ortopedické vlastnosti a nižšiu schopnosť odpariť vodu do okolia lôžka.

V priebehu roka 2017 prešla kolekcia Dolce Vita dizajnovým vylepšením. Bočný lem matracov bol vyzdobený textíliou s motívom florentskej ľalie, ktorá pridáva kolekcii na elegancii. Všetky parametre kolekcie Dolce Vita zostali bez zmeny. Jedinečné zdravotné aspekty a spánkový komfort boli zachované a matrac súčasne získal atraktívnejší vzhľad.

Matrac je vhodné položiť na perforovanú dosku alebo na pevný či polohovací lametový rošt. Pozrite si ponuku našich roštov.

Doprava zdarma a 12-ročná záruka

Garancia vrátenia peňazíDoprava zdarmaBezpečné platby

Za dopravu u nás neplatíte. Máte 30 dní na vyskúšanie matraca a vrátenie peňazí. Záruka na matrac je 12 rokov a 2 roky na poťah. Technológia 3D-Secure zaisťuje bezpečnosť online platieb.

Doba dodania: Rozmer 90 x 200 do 5 pracovných dní. Ostatné rozmery 4 – 6 týždňov.

Neprehliadnite matrac vyššej triedy Comfort Dual 10.

Doba dodania

90 x 200 – do 5 pracovných dní, Ostatné rozmery: 4 – 6 týždňov

Rozmery matracov

80 x 200, 90 x 200, 100 x 200, 120 x 200, 140 x 200, 160 x 200, 180 x 200, 200 x 200

28 recenzií k Comfort Deluxe Dual 9 Firm

 1. Nikolas S.

  Dobre investované peniaze, skvele sa na ňom spí

 2. Simona H.

  Kvalita, kvalita, kvalita 🙂

 3. Marek Matyáš

  Výborný a pohodlný spánok na tomto matraci

 4. Soňa Vysocká

  S matracom som veľmi spokojná, budem ho odporúčať.

 5. Juraj

  Prijal by som nižšiu cenu, ale inak je matrac kvalitný s dobrý poťahom. Spánok je citeľne lepší. Prijal by som málinko mäkší. Celková spokojnosť 95%

 6. Martin batora

  super matrac pre narocnejsich

 7. Daniela

  Spokojnosť

 8. Táňa

  pohodlný, tvrdý, príjemný materiál, požadovaná tvrdosť vyhovuje

 9. Mariana Remerová

  Matrac sme nepoužili, lebo sme ho kúpili dcére. Potešila nás výška a balenie

 10. Majka

  je súčasne pevný aj ľahký, odporúčam

 11. Peter Farárik

  super matrac v porovnaní s inými značkami

 12. Ada

  Skvela kvalita, dobry matrac, spanie zatial len 4x ale vsetko je ok

 13. Aďa

  Ráno nevstávame dolámaný. A manželové kĺby už tak nebolia

 14. Patrik Kúkol

  pohodlné a príjemné

 15. Janka Botošová

  Oveľa kvalitnejší spánok, nevýhody som zatiaľ nezistila

 16. Jaja

  Dakujem som spokojna

 17. vlasta

  kvalitný matrac

 18. Iveta

  Splnil moje očakávania. Okedy ho mám, zlepšila sa kvalita môjho spánku. Je naozaj príjemný a pohodlný. Som s ním veľmi spokojná. Určite ho odporúčam každému.

 19. Lucia

  prvý krát som objednávala ,som spokojná odporučím ostatným

 20. Maroš B.

  Ja som spokojny.

 21. Augustín Andráš

  Zatiaľ ho mám krátko. Oceňujem dostatočnú výšku, možnosť výberu tvrdosti a ľahkú manipuláciu s matracom.

 22. Lenka

  Výrobný výrobok

 23. Zdeno

  Partnerke sa zdá byť mäkký, podľa mňa je super

 24. František

  rýchlo a kvalitný

 25. jakub benuska

  veľmi slusny matrac za tu cenu

 26. Daniela Hajdu

  Super

 27. Teraza

  Pomer cena / kvalita nesklamal…

 28. Michal

  Naozaj vysoka uroven komfortu, kvality a dobreho spanku:)

Tento produkt môžu ohodnotiť len prihlásení zákazníci, ktorí si ho kúpili.