Comfort Dual 10

Comfort Dual 10

(26 recenzií zákazníkov)

Stredne tuhý matrac výnimočný vysokou vrstvou pamäťovej peny. Extrémne pohodlie počas spánku. Doprajte si to najlepšie.

Zrušiť výber

Prečo si vybrať práve tento matrac?

Luxusný matrac, spánok ako v bavlnke

Ukážka matrac z boku

Doprajte si iba to najlepšie. Na matraci Comfort Dual 10 zažijete tie najlepšie rána. Zaspávať aj vstávať z postele sa vám bude ľahko. Keď sa dobre vyspíme, sme plní energie, deň je oveľa krajší, stihneme viac vecí a máme radosť zo života.

Leží sa na ňom absolútne pohodlne. Vytvorí príjemnú klímu, prispôsobí sa telu a umožní správnu regeneráciu chrbta, kĺbov a svalov.

Vysoká vrstva pamäťovej peny Memoform

Luxusný spánok zabezpečuje najmä 7-centimetrová vrstva pamäťovej peny Memoform. Vďaka nej sa matrac dokáže prispôsobiť každému tvaru ľudskej postavy a vytvoriť mu oporu, čo zlepšuje komfort a regeneráciu tela. Z matraca sa tak stáva výnimočne pohodlné miesto na optimálny a zdravý odpočinok.

Stredná tuhosť

Tvrdosť matraca patrí medzi najdôležitejšie aspekty pri výbere nového matraca, pretože má najväčší vplyv na kvalitu spánku. Snažte sa ju preto zohľadňovať na prvom mieste. Do zlého matraca sa telo zabára alebo naopak má pevnú, neprispôsobivú podložku. Z lekárskeho hľadiska sa dobrý matrac telu dokonale prispôsobí, aby si mohol oddýchnuť aj ten najmenší sval či kĺb, a zároveň je príjemne tvrdý.

Tento matrac je strednej až stredne tvrdej tuhosti. Nie je ani príliš mäkký, ani tvrdý. Nezaboríte sa do neho. Chrbtici poskytuje výbornú oporu. Odporúčame ho, ak radi spíte na mierne tvrdšej podložke.

Matrac je obojstranný. Z každej strany má mierne odlišnú tvrdosť. Vyskúšajte, ktorá strana vám vyhovuje viac, a spite práve na nej.

Duálny komfort pre páry

 

 

 

 

Od šírky 140 cm sa Comfort Dual 10 dodáva v duálnom štandarde. Jeho jadro je zložené z dvoch samostatných a oddelených častí. Preto je vhodný pre páry s odlišnými požiadavkami na tuhosť. Stačí rozopnúť poťah a otočiť vnútro matraca na vašej strane podľa vašich preferencií. Váš partner môže mať na svojej strane inú tvrdosť. Predel necítiť.

Kombinácia viskózy a Outlastu

Na výrobu poťahu bola použitá viskóza, látka outlast a niť zo striebra. Viskóza je tiež známa ako „umelý hodváb“. Ide teda o príjemnú a mäkkú látku. Do poťahu je prešitá 2 cm vrstva pamäťovej peny Memoform.

Outlast je látka, ktorá obsahuje špeciálny vosk, ktorý sa pôsobením ľudského tepla rozťahuje a tým zabraňuje úniku tepla. Vyvinula ju NASA pre kozmonautov, aby sa nepotili, keď sú vo vesmíre, preto má aj protipotivý efekt. Je to najkvalitnejší materiál, ktorý sa v súčasnosti na poťahy používa.

Investícia do zdravého života

Prečo sa oplatí investovať do matraca?

Matrac patrí k najlepším investíciám, aké môžete urobiť. Nie sú to ponožky, ktoré si vymieňame každý deň. Spánok je dôležitou súčasťou našej existencie a trávime ním až tretinu života. V spánku vaše telo oddychuje a regeneruje sa, čo výrazne ovplyvňuje váš každodenný život, zdravie, vzťahy a produktivitu.

Väčšina z nás si to uvedomuje. Keď však príde čas investovať, začíname akosi váhať: Naozaj sa to oplatí?

Kvalitný spánok umožňuje neprerušovaný a výdatný odpočinok. Prestanete sa prebúdzať dolámaní a získate energiu na celý deň. Poďakuje vám aj vaša chrbtica. Kvalitný matrac je investícia, ktorá minimalizuje riziko budúcich bolestí chrbta a výdavkov na liečenie a rehabilitáciu.

Veríme, že tieto benefity stoja za to. Lacný matrac môže potešiť vašu peňaženku, ale zvyčajne sa rýchlo zdeformuje, čím si privodíte nepohodlie aj zdravotné dôsledky. Výhodnejšie je zainvestovať do kvalitného matraca, ktorý slúži dlhodobo a kvalitne.

Hustota peny 48 kg/m³

Hustota peny je dôležitý údaj vypovedajúci o kvalite matraca. Vyššia hustota sa odrazí na nadpriemernej kvalite. Nepreleží sa, ale zostane pevný a pružný dlhú dobu. (Hustota nijako nevplýva na tvrdosť.) Prakticky všetci predajcovia využívajú rovnaké materiály, avšak použité peny majú často nízku hustotu. Preto ju (radšej) neuvádzajú. My ju však uvádzame pri každom matraci.

Priemerná hustota je 35 kg/m³. Podpriemerná hodnota je 28-30-32 kg/m³. Hustota peny matraca Comfort Dual 10 je 48 kg/m³. Kvôli tomu sa nepreleží, zostane pevný a bude slúžiť celé roky.

Zdravotná pomôcka prvej triedy

Zdravotný matrac prvej triedy

Matrac Comfort Dual 10 je certifikovaný zlatou pečaťou ako zdravotná pomôcka prvej triedy. Ide o najvyšší zdravotný certifikát v EÚ. Matrac uvoľní telo počas spánku, umožní mu lepšie sa regenerovať, pôsobí proti preležaninám a výrazne znižuje otočenia spiaceho.

Podmienky na získanie označenia Medical device class 1 získalo na Slovensku len niekoľko matracov. Sú to tie so zlatou pečaťou.

Spoločnosť Magniflex, výrobca matraca, používa iba najkvalitnejšie materiály certifikované poprednými európskymi testovacími laboratóriami. Materiály sú certifikované podľa európskych a národných noriem a testované na horľavosť a prítomnosť zdraviu škodlivých látok. Vysokú kvalitu matraca pocítite ihneď.

LGA odolnosť voči poškodeniuAJA anglo japanese american registrantsLGA certifikát kvalityUKAS quality management

Tento matrac získal i mnoho iných ocenení. Prečítajte si o nich.

Vlastnosti matraca Comfort Dual 10

Tuhosť Stredná, stredne tuhá
Hustota peny 48 kg/m³
Nosnosť 150 kg
Poťah Viskóza, Outlast
Snímateľný poťah Áno
Prateľný poťah 30°C
Duálny komfort Áno
Výška 25 cm
Vhodné pre Deti i dospelých

Prierez matraca:

A: snímateľný a prateľný poťah z látky Outlast

B: vrstva pamäťovej peny Memoform prešitej v poťahu (2 cm) a hypoalergénne vlákno

C: pamäťová pena Memoform (5 cm)

D: studená pena Elioform (17 cm)

Pamäťová pena Memoform sa prispôsobí tvaru vášho tela, nevyvíja protitlak a pôsobí proti preležaninám. Spodná vrstva studenej peny Elioform jemne podopiera telo tak, aby matrac poskytoval správnu rovnováhu medzi mäkkosťou a tuhosťou.

Poťah je snímateľný a prateľný pri teplote max. 30°C.

Matrac je vhodné položiť na perforovanú dosku alebo na pevný či polohovací lametový rošt. Pozrite si ponuku našich roštov.

Doprava zdarma a 12-ročná záruka

Garancia vrátenia peňazíDoprava zdarmaBezpečné platby

Za dopravu u nás neplatíte. Máte 30 dní na vyskúšanie matraca a vrátenie peňazí. Záruka na matrac je 12 rokov a 2 roky na poťah. Technológia 3D-Secure zaisťuje bezpečnosť online platieb.

Doba dodania: Rozmery 80 x 200, 90 x 200, 160 x 200 a 180 x 200 cm do 5 pracovných dní. Ostatné rozmery 4 – 6 týždňov.

Neprehliadnite ani lacnejší matrac Comfort Deluxe Dual 9 Firm.

Doba dodania

100 x 200, 120 x 200, 140 x 200, 200 x 200 – 4 až 6 týždňov, 80 x 200, 90 x 200, 160 x 200, 180 x 200 – do 5 pracovných dní

Rozmery

80 x 200, 90 x 200, 100 x 200, 120 x 200, 140 x 200, 160 x 200, 180 x 200, 200 x 200

26 recenzií k Comfort Dual 10

 1. Dana Melicherčiková

  Veľmi pohodlný matrac. Bála som sa, že bude veľmi tvrdý, ale na moje prekvapenie nie je. Už sa nebudím „dolámaná“, čo sa mi pri predchádzajúcom matraci stávalo dosť často.

 2. Dalibor

  Dobré spracovanie. Spĺňa moje predstavy a verím, že budem s výrobkom čo najdlhšie spokojný.

 3. Sandra

  Objednaný matrac je výborný, odporúčam ho, nemá chybu. Ľutujem len to, že som si ho nekúpila už skôr

 4. Ján

  Dobrá kvalita, splnil všetky očakávania

 5. Diana

  kvalitné materiály matracu a poťahu, dobrý nákup

 6. Zuzana Beličková

  Spánok je na ňom neporovnateľne lepší ako na predošlom. Výrobok hodnotím veľmi pozitívne. Za mňa odporúčam

 7. Miriam

  Naozaj zodpovedé tomu, čo je napísané v popise produktu. Spokojnosť na 100%. Odporúčam každému 🙂

 8. Jozef P.

  Kupoval som rodičom. Sú veľmi spokojní a zvažujem, že kúpim i sebe.

 9. Marcela

  Príjemný na dotyk, komfortné spanie, maximálna spokojnosť

 10. Simona Mokošová

  som spokojná

 11. Aďa Čunderlíková

  Konečne ma nebolí chrbát

 12. Pavel

  Matrac je pohodlný a pružný. Splnil očakávanie

 13. Mária

  Je super, nedá sa porovnať s tým, čo bol zakúpený s posteľou 🙂

 14. Peter Šamaj

  Prišiel mi poriadny kus matraca 😀 Bál som sa či nebude príliš mäkký. Lebo mám radšej tvrdý, ale tá tvdá strana je naozaj tvrdá. Naozaj som nečakal takú spokojnosť. Nepíšem často recenzie ale vyznať sa v ponuke matracov je naozaj ťažké, tak verím že to niekomu pomôže pri výbere.