Domov / Matrace

MagniGel Deluxe Standard

MagniGel Deluxe Standard

Zdravotný anatomický vankúš, ktorého základom je priedušná a chladivá gélová pena MagniGel, sa jemne a dokonalo prispôsobí tvaru hlavy a krčnej chrbtici. Chladivá pena Magnigel príjemne chladí, ale pritom je maximálne priedušná a prináša jedinečné uvoľnenie krčných šliach a svalov. Pri spaní na boku zmierňuje tlak na krčnú tepnu. Pri spaní na chrbte zmierňuje tlak na nervové kanáliky v krčnej chrbtici. Pri spaní na bruchu zas negatívne dopady na chrbticu. Vankúš MagniGel má príjemný snímateľný a prateľný poťah vyrobený z Viskózy, s antialergickou a antibakteriálnou úpravou poťahu, čím odparuje vlhkosť a je maximálne hygienický. Tento vankúš má najvyššiu zdravotnú certifikáciu v rámci EU, ako zdravotný produkt prvej kategórie! Rozmer vankúša je 72 x 42 x 12 cm (d x š x v).

 

121 s DPH

Prečo zvoliť zdravotný anatomický vankúš Magnigel Deluxe Standard?

  • priedušná a chladivá gélová pena MagniGel sa jemne prispôsobí tvaru hlavy a krčnej chrbtice
  • prináša jedinečné uvoľnenie krčných svalov a je vhodný pre spánok na chrbte, boku aj na bruchu
  • vankúš z gélovej peny príjemne chladí a pritom je maximálne priedušný
  • snímateľný a prateľný poťah (30°C) z viskózy
  • antialergická a antibakteriálna úprava poťahu
  • najvyšší zdravotný certifikát v rámci EÚ – zdravotný produkt prvej kategórie

Popis

Napriek tomu, že je navrhnutý v štýle tradičného vankúša, je zdravotný anatomický vankúš MagniGel Deluxe Standard všetkým, len nie tradičným alebo štandardným produktom. Vankúš Standard je vysoký 13 cm a smerom k okrajom sa stenčuje. Ponúka potrebnú oporu pri spánku na chrbte, na boku a aj na bruchu. Jadro z gélovej peny zaisťuje navyše príjemný chladivý efekt a 100% priedušnosť.

DESIGNOVÉ VYLEPŠENIE KOLEKCIE MAGNIGEL

V polovici roka 2018 sme obmenili podobu poťahu vankúšov z kolekcie MagniGel. Jedná sa o dizajnové vylepšenie, ktorého cieľom je omladenie kolekcie. Všetky parametre, ako je zloženie materiálov, použité peny a ceny zostávajú bez zmeny. Jedinečné zdravotné aspekty a spánkový komfort tak boli zachované a kolekcie súčasne získala na ešte atraktívnejším vzhľade.

Poťah

Viskóza

Snímateľný poťah

Áno

Pratelné

Áno 30°

Vhodné pre

Dospelých

Rozmery 72 × 42 × 15 cm