Vitale Naturale

Vitale Naturale

(6 recenzií zákazníkov)

Nesmierne pohodlný prírodný zdravotný matrac. Majte dlhý a spokojný spánok. Každé ráno bude skvelé, plné nadšenia. Celý váš deň bude skvelý.

Vymazať

Prečo si vybrať matrac Vitale Naturale?

Luxusnejší prírodný matrac pre skvelé ráno

Matrac Vitale Armonioso

Zaoberáte sa spánkom a hľadáte možnosti, ako ho zlepšiť? Chcete dosiahnuť dlhodobé zvýšenie kvality spánku a lepšie zaspávať?

Tak neváhajte a zakúpte si matrac Vitale Naturale na dobrý spánok a pokojnú noc. Spí sa na ňom lahodne. Matrac je nesmierne pohodlný, doslova ako v bavlnke. Z ranného vstávania sa stane úžasný štart do nového dňa.

Stredne tvrdý matrac

Tvrdosť matraca je hádam najdôležitejší aspekt výberu nového matraca. Práve tvrdosť podstatným spôsobom ovplyvní kvalitu spánku. Do zlého matraca sa telo zabára alebo naopak má pevnú, neprispôsobivú podložku. Dobrý matrac sa telu dokonale prispôsobí a zároveň je príjemne tvrdý.

Tuhosť matraca Vitale Naturale je stredná. Hoci tvrdosť je subjektívna záležitosť, pri tomto matraci ju môžeme definovať ako optimálnu pre väčšinu ľudí. Nie je neprispôsobivý a tuhý, ani nie je taký mäkký, že by ste doň zapadli. Odporúčame ho, ak radi spíte na mierne tvrdšej podložke.

Investícia do vyššej kvality života

Prečo sa oplatí investovať do matracu?

Matrac nie sú ponožky, ktoré si vymieňame každý deň. Spánok je dôležitou súčasťou našej existencie a trávime ním až tretinu života. V spánku vaše telo oddychuje a regeneruje sa, čo výrazne ovplyvňuje váš každodenný život, zdravie, vzťahy a produktivitu. Matrac patrí k najlepším investíciám, aké môžete urobiť.

Väčšina z nás si to uvedomuje. Keď však príde čas investovať, začíname akosi váhať: Naozaj sa to oplatí?

Kvalitný spánok umožňuje neprerušovaný a výdatný odpočinok. Prestanete sa prebúdzať dolámaní a získate energiu na celý deň. Poďakuje vám aj vaša chrbtica. Kvalitný matrac je investícia, ktorá minimalizuje riziko budúcich bolestí chrbta a výdavkov na liečenie a rehabilitáciu.

Veríme, že tieto benefity stoja za to. Lacný matrac môže potešiť vašu peňaženku, ale zvyčajne sa rýchlo zdeformuje, čím si privodíte nepohodlie aj zdravotné dôsledky. Výhodnejšie je zainvestovať do kvalitného matraca, ktorý bude slúžiť dlhodobo.

Hustota peny je 48 kg/m³

Hustota peny je dôležitý údaj vypovedajúci o kvalite matraca. Vyššia hustota sa odrazí na nadpriemernej kvalite. Nepreleží sa, ale zostane pevný a pružný dlhú dobu. (Hustota nijako nevplýva na tvrdosť.) Prakticky všetci predajcovia využívajú rovnaké materiály, avšak použité peny majú často nízku hustotu. Preto ju (radšej?) neuvádzajú. My ju však uvádzame pri každom matraci.

Priemerná hustota peny v matracoch je 35 kg/m³. Podpriemerná hodnota je 28-30-32 kg/m³. Hustota peny matraca Vitale Naturale je 48 kg/m³. Kvôli tomu sa nepreleží, zostane pevný a bude slúžiť celé roky.

Zdravotná pomôcka prvej triedy

Zdravotný matrac prvej triedy

Matrac Vitale Naturale je certifikovaný zlatou pečaťou ako zdravotná pomôcka prvej triedy. Ide o najvyšší zdravotný certifikát v EÚ. Matrac uvoľní telo počas spánku, umožní mu lepšie sa regenerovať, pôsobí proti preležaninám a výrazne znižuje otočenia spiaceho.

Podmienky na získanie označenia Medical device class 1 získalo na Slovensku len niekoľko matracov. Sú to tie so zlatou pečaťou.

Spoločnosť Magniflex, výrobca matraca, používa iba najkvalitnejšie materiály certifikované poprednými európskymi testovacími laboratóriami. Materiály sú certifikované podľa európskych a národných noriem a testované na horľavosť a prítomnosť zdraviu škodlivých látok. Vysokú kvalitu matraca pocítite ihneď.

LGA odolnosť voči poškodeniuAJA anglo japanese american registrantsLGA certifikát kvalityUKAS quality management

Vitale Naturale získal i veľa iných certifikátov. Prečítajte si o nich.

Vlastnosti matraca Vitale Naturale

Tuhosť Stredne tuhá
Hustota peny48 kg/m³
Nosnosť 180 kg
Poťah Viskóza/Bambus
Prateľný poťah 30°C
Duálny komfort Nie
Výška 21 cm
Vhodné pre Deti i dospelých

Prierez matraca:
– snímateľný poťah z viskózy s obsahom bambusového vlákna
– vrstva pamäťovej peny Memoform prešitej v poťahu (2 cm)
– pamäťová pena Memoform (3 cm)
– studená pena Elioform (15 cm)

Vďaka na dotyk príjemnému poťahu z umelého hodvábu a bambusového vlákna je matrac priedušný a hygienický. Do poťahu sú všité 2 cm anatomickej pamäťovej peny Memoform a ďalšie 3 cm sa nachádzajú v jadre matraca. Patentovaná pena Memoform slúži na dokonalý spánok, pretože pena sa prispôsobuje a tvaruje podľa tepla vyžarujúceho z tela. Spodnú vrstvu tvorí 15 cm studenej peny Elioform, ktorá má optimálne ortopedické vlastnosti.

Údržba je jednoduchá: poťah je snímateľný a prateľný pri teplote do 30 °C.

Matrac je vhodné položiť na perforovanú dosku alebo na pevný či polohovací lamelový rošt. Pozrite si ponuku našich roštov.

30 dní na vyskúšanie a doprava zdarma

Garancia vrátenia peňazíDoprava zdarmaBezpečné platby

Doprava je bezplatná. Matrac vám privezieme bezplatne. Máte 30 dní na vyskúšanie matraca a vrátenie peňazí. Záruka na matrac je 8 rokov a na poťah 2 roky. Bezpečnosť online platieb je zabezpečená technológiou 3D-Secure.

Doba dodania: 80 x 200 cm, 90 x 200 cm, 160 x 200 cm, 180 x 200 cm – do 5 pracovných dní. Ostatné rozmery 4 – 6 týždňov.

Luxusnejší a komfortnejší matrac, na ktorom sa leží ešte pohodlnejšie je Comfort Dual 9.

Doba dodania

100 x 200, 120 x 200, 140 x 200, 200 x 200 – 4 až 6 týždňov, 80 x 200, 90 x 200, 160 x 200, 180 x 200 – do 5 pracovných dní

Rozmery

80 x 200, 90 x 200, 100 x 200, 120 x 200, 140 x 200, 160 x 200, 180 x 200, 200 x 200

6 recenzií k Vitale Naturale

 1. Lukáš

  Maximálna spokojnosť

 2. Mirka Repková

  V noci sú pohyby po matraci tiché, preto ma partner konečne neruší, keď sa prevracia. Takže som spokojná 😀

 3. Jaroslav

  Odporúčam každému, kto hľdá tvrdší matrac

 4. Erika

  Kupili sme si ho aj s manzelom, u nas spokojnost

 5. Dusan

  nemam vyhrady

 6. Oli

  Boli sme ho vyskusat aj na predajni, potvrdili sme si ze je pre nas vyhovoujuci, nasledne objednali cez internet aby sme nemuseli riesit odvoz.

Pridať recenziu

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *