Domov / Blog

Liečiaci a liečebný matrac

Liečiaci a liečebný matrac

Liečiaci a liečebný matrac

Počas spánku telo regeneruje a odpočíva. Na trhu sú aktuálne aj matrace, ktoré za človeka v podstate cvičia, presnejšie povedané strečujú.

Magnistretch 10

„Taliansky výrobca so 60 ročnou históriu Magniflex, spoločne so zdravotníckymi školami, vyvinuli produkty, ktoré pomáhajú a liečia. Presnejšie hovoríme o matraci Magnistretch, ktorý je schopný počas spánku podporiť liečbu napríklad vyskočenej platničky, priškripnutého nervu v chrbticovej oblasti alebo zosadnutia chrbtice. Matrac s celosvetovým patentom toto všetko jednoducho dokáže!

„Ľudia cítia okamžitú úľavu. Podstatou je, že horná vrstva matraca vás objíme. Od pása hore a od pása dole, sa zaťažením začne neinvazívne naťahovať. Na základe dlhodobých testov, sa zistilo, že sa človek na tomto matraci, za osem hodín strečovo natiahne o 1,5 cm! Takže stačí osem hodín spánku na matraci Magnistretch, a tento matrac spraví za vás to, čo zhruba zodpovedá, ako keby ste robili tridsať minút cvičenia, zameraného na pretiahnutie chrbtice!!!

Výrobok je k dispozícii v troch výškach (23,25 a 30 cm) a v stredne tuhej a stredne mäkkej variante. Stojí rádovo 1.000 – 1.460 €. Presvedčte sa na našom e-shope www.barige.sk alebo v kamennej predajni, ktorú nájdete na Peknej ceste 5 (vchod z Hubeného ul.), v Bratislavskej Rači – Krasňanoch.

Matrace proti bolesti chrbta