Matrace proti poteniu

Mnohým z nás znepríjemňuje život nadmerné potenie v spánku. Je to veľký problém pre každého, kto tým trpí.

Ráno máte pyžamo prilepené na tele. Vankúš a perina sú premáčané skrz-naskrz. Na posteli sú mokré škvrny a cítiť zápach potu. Niekedy tento problém presahuje únosnú hranicu a vy sa prebúdzate v „kaluži“. Je to vrcholne nepríjemné.

Proti silnému poteniu vám pomôže matrac proti poteniu. Vďaka priedušným penám matrac utlmí nadmerné potenie a vy sa konečne prestanete budiť prepotení a mokrí.

V ponuke máme dva matrace. Tvrdší Magnigel a mäkší NUT5 Cellpur. Vyberte si podľa toho, či máte radšej tvrdšiu alebo mäkšiu podložku.

Pozor! Nočné potenie je symptómom viacerých ľahkých i vážnych ochorení, no zároveň môže ísť o bežné fyziologické zmeny. Preto pri nadmernom potení navštívte lekára. S matracom proti poteniu zvládnete fyziologické zmeny, ale aj utlmíte nepríjemné príznaky ochorení.

Tieto matrace sú vhodné proti poteniu. Boli vyskladané iba s týmto konkrétnym zámerom. V ponuke máme matrace pre kvalitný spánok a proti bolesti chrbta.

Ako si vybrať matrac – Kompletný nákupný sprievodca

Výber matraca môže byť náročný. Idete minúť väčšiu sumu peňazí na vec, ktorú budete používať roky každý deň. Chcete sa dobre rozhodnúť a neznášate marketingové kecy. Obávate sa, že kúpite zlý matrac. Alebo že ho zbytočne preplatíte. Problém je i to, že veľa ľudí vyberá matrac zle. Sústredia sa na menej podstatné veci ako materiály v jadre a technológia výroby. Toto vedie ku kúpe nie práve najpohodlnejšieho matraca.

Všetky matrace Magniflex sú vyrobené z hypoalergénnych materiálov a majú antiroztočovú úpravu? Všetky sú teda vhodné aj pre alergikov a svojim zložením pôsobia hojivo na alergie. Suroviny, použité pre výrobu matraca majú najvyšší certifikát na absenciu zdraviu škodlivých látok.

AJA a UKAS
Certifikácia
Certifikácia
Certifikácia
Certifikácia
Zdravotné produkty
AJA a UKAS

Matrace proti poteniu

Výber správnej antidekubitnej matrace závisí na individuálnych potrebách každého pacienta.

Navštívte nás,
pomôžeme Vám vybrať správny matrac.

Navštívte náš:
Predajňa INNOVAMENTO
Pekná cesta 5
vchod z Hubeného ulice
831 54 Bratislava-Rača