Matrace Ceriflex

Spánok s veľkým "S".

Kolekcia matracov Best of Italy

Vrchol kvality, elegancie a najnovších technológií nekompromisne spojené pre vytvorenie maximálneho komfortu. Kombinácia najmodernejších materiálov s luxusnou „klasikou“ umne spojené ľudskou prácou do umeleckých diel. Každý matrac z tejto kolekcie si i napriek dokonalému priemyselnému spracovaniu zachoval svoju jedinečnosť a dôraz na detail. Spája sa tu vášeň pre prírodné materiály, elegantný, nevtieravo luxusný design a dokonalosť v detailoch pre poskytnutie maximálneho komfortu bez kompromisov!

V tejto kolekcii je na výber niekoľko výnimočných kúskov. Spojili sme niekoľko výnimočných materiálov ako napríklad Bio Visco pamäťovú penu, Prírodný gél a pamäťové peny s prímesou aloe vera a sójových esencií s luxusom ťavej srsti, ľanu a konských vlákien. Takto si naozaj každý môže dopriať pocit komfortu a výnimočnosti, ktorý je práve pre neho ten pravý.
Toto je spánok s veľkým S.

Obojstranné matrace Comfort. Maximálne pohodlie.

Kolekcia matracov Comfort

Táto kolekcia, ako už i jej názov prezrádza, je primárne zameraná na poskytnutie maximálneho pohodlia. Je zastúpená dvomi matracmi s názvami európskych metropol, v ktorých sa „dobre žije“. Dobrý život je úzko spätý s dobrým spánkom, ktorý sa dá podľa osobných preferencií dosiahnuť spaním na vzdušných pružinách i na opornej pene.

Oba matrace sú obojstranné a každá strana je inak mäkká, aby si každý vybral čo mu viac vyhovuje. Stupeň komfortu určuje Bio Visco pamäťová pena – lenivá pena, ktorá je základným materiálom, ktorý používa NASA na sedadlá pre astronautov. Svojou jedinečnou tvarovou pamäťou výborne reaguje na zmeny tlaku a teploty. Preto každý centimeter tela má dostatočnú oporu a pritom je váha tela rovnomerne rozložená na povrchu matraca.

Bio Visco pamäťová pena je vyrobená výlučne z prírodných materiálov, ako napríklad esenciálne oleje, ktoré uľahčujú zaspávanie a odbúravajú stres. Okrem toho je vyrobená z materiálov s minimálnym negatívnym dopadom na životné prostredie.
Matrace pre ľudí, ktorí si chcú dopriať pohodlie.

Optimálny pomer medzi kvalitou a cenou matrace Grafeno.

Kolekcia matracov Grafeno

Kolekcia špeciálne vytvorená pre ľudí, ktorí hľadajú optimálny pomer medzi kvalitou a cenou. Snažili sme sa vytvoriť kolekciu, v ktorej zostane zachovaná výnimočná kvalita použitých materiálov a ich variabilita a zároveň cena zostane únosná.

Výnimočným prvkom pri tejto rade je pamäťová pena všitá do poťahu, aby sa minimalizoval tlak, ktorý vzniká medzi telom a matracom.

Základ pri oboch matracoch tvorí studená pena s rozličnou výškou pamäťovej peny na jadre. A tak je na výber mäkší a vyšší variant alebo tuhší a nižší. Vďaka odzipsovateľnému poťahu a materiálovej skladbe jadra je možné si tuhosť prispôsobiť už keď máte matrac doma. A to jednoduchým odzipsovaním poťahu a pretočením jadra v ňom.

Variabilita, opora, dobrá cena.

Za zmienku tiež stojí unikátny poťah Grafeno s uhlíkovými vláknami. Jedná sa o materiál budúcnosti. Uhlíkové vlákna, ktoré látka i peny obsahujú odolávajú baktériám, roztočom, znižujú vlhkosť, pachy a negatívny náboj statickej elektriny. Vďaka tepelnému vedeniu, ktoré generuje, pomáha znižovať telesné teplo nahromadené behom spánku.

Najmodernejšie technológie matrace Innova.

Kolekcia matracov Innova

Táto kolekcia využíva najmodernejšie technológie a vyspelé materiály pre absolútne prispôsobenie sa špecifickým potrebám rôznych typov ľudí.
Patentovaný matrac DNA® vznikol v spolupráci s japonskými spoločnosťami a využíva kombináciu vlastností sklenených vlákien, pamäťovej Memory Forma® a vodnej peny AquPur® za účelom absolútnej regenerácie celého tela.
Systém 6 vďaka unikátnej skladbe šiestich druhov špeciálne tvarovaných a inovatívne navrstvených pien dosahuje optimálnu oporu pre celé telo a tak vynikajúco napomáha k regenerácii.

Duplex je výnimočný matrac pre ľudí s problémom termoregulácie. Vrchná časť poťahu je obojstranná. Jedna je vyslovene hrejivá a druhá chladivá a tak si viete vytvoriť komfort pre svoje telo, ale i dopriať sezónnu zmenu.

Barbora Poláková - referencia na matrac

„Odkedy máme ten báječný matrac, tak sa na neho po celom dni vždy tak veľmi teším, že si ho ani poriadne nevychutnám – ľahnem a spím.“

Barbora P., herečka, speváčka, textárka