Spánok s veľkým "S".

Kolekcia matracov Best of Italy

Vrchol kvality, elegancie a najnovších technológií nekompromisne spojené pre vytvorenie maximálneho komfortu. Kombinácia najmodernejších materiálov s luxusnou „klasikou“ umne spojené ľudskou prácou do umeleckých diel. Každý matrac z tejto kolekcie si i napriek dokonalému priemyselnému spracovaniu zachoval svoju jedinečnosť a dôraz na detail. Spája sa tu vášeň pre prírodné materiály, elegantný, nevtieravo luxusný design a dokonalosť v detailoch pre poskytnutie maximálneho komfortu bez kompromisov!

V tejto kolekcii je na výber niekoľko výnimočných kúskov. Spojili sme niekoľko výnimočných materiálov ako napríklad Bio Visco pamäťovú penu, Prírodný gél a pamäťové peny s prímesou aloe vera a sójových esencií s luxusom ťavej srsti, ľanu a konských vlákien. Takto si naozaj každý môže dopriať pocit komfortu a výnimočnosti, ktorý je práve pre neho ten pravý.
Toto je spánok s veľkým S.

Obojstranné matrace Comfort. Maximálne pohodlie.

Kolekcia matracov Comfort

Táto kolekcia, ako už i jej názov prezrádza, je primárne zameraná na poskytnutie maximálneho pohodlia. Je zastúpená dvomi matracmi s názvami európskych metropol, v ktorých sa „dobre žije“. Dobrý život je úzko spätý s dobrým spánkom, ktorý sa dá podľa osobných preferencií dosiahnuť spaním na vzdušných pružinách i na opornej pene.

Oba matrace sú obojstranné a každá strana je inak mäkká, aby si každý vybral čo mu viac vyhovuje. Stupeň komfortu určuje Bio Visco pamäťová pena – lenivá pena, ktorá je základným materiálom, ktorý používa NASA na sedadlá pre astronautov. Svojou jedinečnou tvarovou pamäťou výborne reaguje na zmeny tlaku a teploty. Preto každý centimeter tela má dostatočnú oporu a pritom je váha tela rovnomerne rozložená na povrchu matraca.

Bio Visco pamäťová pena je vyrobená výlučne z prírodných materiálov, ako napríklad esenciálne oleje, ktoré uľahčujú zaspávanie a odbúravajú stres. Okrem toho je vyrobená z materiálov s minimálnym negatívnym dopadom na životné prostredie.
Matrace pre ľudí, ktorí si chcú dopriať pohodlie.

Optimálny pomer medzi kvalitou a cenou matrace Grafeno.

Kolekcia matracov Grafeno

Kolekcia špeciálne vytvorená pre ľudí, ktorí hľadajú optimálny pomer medzi kvalitou a cenou. Snažili sme sa vytvoriť kolekciu, v ktorej zostane zachovaná výnimočná kvalita použitých materiálov a ich variabilita a zároveň cena zostane únosná.

Výnimočným prvkom pri tejto rade je pamäťová pena všitá do poťahu, aby sa minimalizoval tlak, ktorý vzniká medzi telom a matracom.

Základ pri oboch matracoch tvorí studená pena s rozličnou výškou pamäťovej peny na jadre. A tak je na výber mäkší a vyšší variant alebo tuhší a nižší. Vďaka odzipsovateľnému poťahu a materiálovej skladbe jadra je možné si tuhosť prispôsobiť už keď máte matrac doma. A to jednoduchým odzipsovaním poťahu a pretočením jadra v ňom.

Variabilita, opora, dobrá cena.

Za zmienku tiež stojí unikátny poťah Grafeno s uhlíkovými vláknami. Jedná sa o materiál budúcnosti. Uhlíkové vlákna, ktoré látka i peny obsahujú odolávajú baktériám, roztočom, znižujú vlhkosť, pachy a negatívny náboj statickej elektriny. Vďaka tepelnému vedeniu, ktoré generuje, pomáha znižovať telesné teplo nahromadené behom spánku.

Kolekcia matracov Grafeno

Najmodernejšie technológie matrace Innova.

Kolekcia matracov Innova

Táto kolekcia využíva najmodernejšie technológie a vyspelé materiály pre absolútne prispôsobenie sa špecifickým potrebám rôznych typov ľudí.
Patentovaný matrac DNA® vznikol v spolupráci s japonskými spoločnosťami a využíva kombináciu vlastností sklenených vlákien, pamäťovej Memory Forma® a vodnej peny AquPur® za účelom absolútnej regenerácie celého tela.
Systém 6 vďaka unikátnej skladbe šiestich druhov špeciálne tvarovaných a inovatívne navrstvených pien dosahuje optimálnu oporu pre celé telo a tak vynikajúco napomáha k regenerácii.

Duplex je výnimočný matrac pre ľudí s problémom termoregulácie. Vrchná časť poťahu je obojstranná. Jedna je vyslovene hrejivá a druhá chladivá a tak si viete vytvoriť komfort pre svoje telo, ale i dopriať sezónnu zmenu.

Barbora Poláková - referencia na matrac

„Odkedy máme ten báječný matrac, tak sa na neho po celom dni vždy tak veľmi teším, že si ho ani poriadne nevychutnám – ľahnem a spím.“

Barbora P., herečka, speváčka, textárka