Matrace proti bolesti chrbta

Určite to mnohí z vás poznajú. Po celom dni práce vás trápi bolesť chrbta, svalov, kĺbov a únava. Väčšinou sa teda doma netešíte na nič iné než na vyhriatu a pohodlnú posteľ, kam si ľahnete a ponoríte sa do ríše snov…

Lenže ráno, keď sa zobudíte, ste celí dolámaní, ubolení, nevyspatí a v krížoch vám vystreľuje ostrá bolesť. Bolí vás krk, hlava a vstávanie z postele je náročné. Jediné, čo chcete, je zbaviť sa tej bolesti…

Za bolesti môže aj váš matrac. Pretože matrac je základom spania. Nie posteľ, nie rošt, ale matrac ako bezprostredný podklad. Ak je váš matrac zlý, spánok na ňom je mučivým utrpením.

Matrace Magnistretch v spánku robia strečing. Osem hodín spánku vás dokáže vystrečovať ako intenzívny 30-minútový strečing. Ak máte bolesti chrbta, neváhajte a zakúpte si strečujúci matrac. Po spánku na ňom vaše bolesti zmiznú a konečne pocítite úľavu.

Náš tip je matrac Magnistretch Sport 9. Je to strečujúci matrac za prijateľnejšiu cenu.

Tieto matrace sú vhodné proti bolesti chrbta. V ponuke máme aj matrace pre kvalitnejší spánok a proti nočnému poteniu.

Ako si vybrať matrac – Kompletný nákupný sprievodca

Výber matraca môže byť náročný. Idete minúť väčšiu sumu peňazí na vec, ktorú budete používať roky každý deň. Chcete sa dobre rozhodnúť a neznášate marketingové kecy. Obávate sa, že kúpite zlý matrac. Alebo že ho zbytočne preplatíte. Problém je i to, že veľa ľudí vyberá matrac zle. Sústredia sa na menej podstatné veci ako materiály v jadre a technológia výroby. Toto vedie ku kúpe nie práve najpohodlnejšieho matraca.

Všetky matrace Magniflex sú vyrobené z hypoalergénnych materiálov a majú antiroztočovú úpravu? Všetky sú teda vhodné aj pre alergikov a svojim zložením pôsobia hojivo na alergie. Suroviny, použité pre výrobu matraca majú najvyšší certifikát na absenciu zdraviu škodlivých látok.

AJA a UKAS
Certifikácia
Certifikácia
Certifikácia
Certifikácia
Zdravotné produkty
AJA a UKAS

Matrace proti bolesti chrbta

Výber správnej matrace proti bolesti chrbta závisí na individuálnych potrebách každého klienta.

Navštívte nás,
pomôžeme Vám vybrať správny matrac.

Navštívte náš:
Predajňa INNOVAMENTO
Pekná cesta 5
vchod z Hubeného ulice
831 54 Bratislava-Rača