Naše matrace

Pozrite si ponuku našich matracov pre dospelých. Nájdete v nej našu značku Bärige, ktorú sme vytvorili na mieru, talianske zdravotné matrace a matrace od českého výrobcu D.P.V.

Je pravda, že spánok a odpočinok sú kľúčové pre zdravie a celkovú pohodu nášho tela a mysle. Preto je dôležité, aby sme mali kvalitné vybavenie v spálni, ktoré nám umožní vysokú úroveň pohodlia a podpory. Máte malé dieťa a zháňate matrac do detskej postieľky? Tu ste na správnom mieste.

Matrace a rošty majú zásadný vplyv na kvalitu spánku a celkové zdravie nášho tela. Matrace proti preležaninám, ktoré maju antidekubitný prierez slúži ako prevencia proti vzniku dekubitov – preležaninám!

Náš tip je matrac Magnistretch Sport 9. Je to strečujúci matrac za prijateľnejšiu cenu. Tieto matrace sú vhodné proti bolesti chrbta. V ponuke máme aj matrace pre kvalitnejší spánok a proti nočnému poteniu.

Presne takto sa spí na našich matracoch. Vyberte si matrac z našej ponuky a doprajte si výdatný spánok.

Ak máte bolesti chrbta, neváhajte a zakúpte si strečujúci matrac. Po spánku na ňom vaše bolesti zmiznú a konečne pocítite úľavu.

Vďaka priedušným penám matrac utlmí nadmerné potenie a vy sa konečne prestanete budiť prepotení a mokrí.

Antidekubitný prierez slúži ako prevencia proti vzniku dekubitov – preležaninám!

Taštičková pružinová matrac má uloženú každú pružinu v samostatnej taštičke a môže sa vďaka tomu prispôsobovať každej časti vášho tela.

KÚPTE 1 MATRAC
DRUHÝ ZÍSKATE ZDARMA

Máte malé dieťa a zháňate matrac do detskej postieľky? Alebo matrac pre dieťa, ktoré už z postieľky vyrástlo? Tu ste na správnom mieste.

Hľadáte nový matrac? Vyberte si z našej ponuky prvotriednych matracov pre dospelých.

Doprajte svojmu domácemu miláčikovi maximálne pohodlie počas spánku. Vyberte si z našej ponuky matracov a pelechov pre psy.

Magniflex je svetovým lídrom v oblasti zdravého spánku už 60 rokov. Kvalita zdravotných matracov a vankúšov je podložená patentovanými materiálmi, zdravotnými certifikátmi a predĺženou zárukou až 12 rokov.

Najväčšou výhodou matracov Bärige je skvelý pomer ceny a výkonu. Matrace Bärige odporúčame, ak chcete dobre spať a neminúť na to veľa peňazí. Za svoje peniaze dostanete naozaj maximum.

Vrchol kvality, elegancie a najnovších technológií nekompromisne spojené pre vytvorenie maximálneho komfortu.

Máte radi výhodné nákupy a chcete si dopriať kvalitné produkty za nižšie ceny? Potom určite neváhajte navštíviť náš mega výpredaj, kde nájdete množstvo produktov so zľavami až do -40%!

Ako si vybrať matrac – Kompletný nákupný sprievodca

Výber matraca môže byť náročný. Idete minúť väčšiu sumu peňazí na vec, ktorú budete používať roky každý deň. Chcete sa dobre rozhodnúť a neznášate marketingové kecy. Obávate sa, že kúpite zlý matrac. Alebo že ho zbytočne preplatíte. Problém je i to, že veľa ľudí vyberá matrac zle. Sústredia sa na menej podstatné veci ako materiály v jadre a technológia výroby. Toto vedie ku kúpe nie práve najpohodlnejšieho matraca.

Všetky matrace Magniflex sú vyrobené z hypoalergénnych materiálov a majú antiroztočovú úpravu? Všetky sú teda vhodné aj pre alergikov a svojim zložením pôsobia hojivo na alergie. Suroviny, použité pre výrobu matraca majú najvyšší certifikát na absenciu zdraviu škodlivých látok.

AJA a UKAS
Certifikácia
Certifikácia
Certifikácia
Certifikácia
Zdravotné produkty
AJA a UKAS

Výber kvalitných matracov

Matrace a rošty majú zásadný vplyv na kvalitu spánku a celkové zdravie nášho tela. Pri výbere matrace a roštov by sme mali venovať pozornosť niekoľkým faktorom.

Navštívte nás,
pomôžeme Vám vybrať správny matrac.

Navštívte náš:
Predajňa INNOVAMENTO
Pekná cesta 5
vchod z Hubeného ulice
831 54 Bratislava-Rača