Armonia Memoform Dual 12

Armonia Memoform Dual 12

(22 recenzií zákazníkov)

Luxusný a pohodlný vysoký matrac. Spánok ako v bavlnke. Každú noc zažijete tie najpríjemnejšie chvíle. Dobrú noc a sladké sny!

Vymazať

Prečo si vybrať práve tento matrac?

Vrchol komfortu

Armonia memoform dual 12

Vyspať sa do ružova je polovica úspešného dňa. Po dobrom spánku sa cítime skvele, sme plní pozitívnej energie a žijeme život naplno.

Zakúpte si matrac Armonia Memoform Dual 12 a spravte si z postele snové kráľovstvo. Matracu môžeme priradiť množstvo prívlastkov: extra pohodlný, komfortný, vysoký, luxusný, úžasnej kvality, a všetky by boli pravdivé.

Armonia 12 je neopísateľne príjemný matrac. Spí sa na ňom ako na obláčiku. Zažijete spánok svojich snov, veľa pekných chvíľ a už nikdy nebudete chcieť ležať na inom matraci. A zakúsite, čo znamená dokonalá relaxácia tela aj mysle.

Vysoký 30 centimentrov

Dôležitá vlastnosť matraca je jeho výška. Pretože čím vyšší je, tým vyššie pohodlie poskytuje. Armonia 12 patrí s výškou 30 centimetrov k mimoriadne vysokým matracom. Práve táto výška sa podieľa na dokonalom pohodlí, ktorý matrac poskytuje.

Ak radi spíte na mierne tvrdšom

Tvrdosť matraca patrí medzi najdôležitejšie aspekty pri výbere nového matraca. Armonia 12 je strednej až stredne tvrdej tuhosti, teda je to stredne tvrdý matrac. Rozhodne doň nezapadnete. Vysoká vrstva peny poskytuje chrbtici vynikajúcu ortopedickú oporu. Matrac odporúčame, ak radi spíte na mierne tvrdšom.

Investícia do vyššej kvality života

Investícia do vášho zdravia a pohodlia

Väčšina z nás si uvedomuje, že spánok je dôležitou súčasťou našej existencie a má veľký vplyv na náš každodenný život. Keď však príde čas investovať, začíname akosi váhať: Naozaj sa to oplatí?

Predídete bolestivým a nákladným zdravotným ťažkostiam. Budete plní energie. Zlepší sa vaše zdravie, vzťahy, produktivita a začnete sa cítiť podstatne lepšie. Veríme, že matrac naozaj patrí k najvýhodnejším investíciám, aké môžete urobiť.

Lacný matrac môže potešiť vašu peňaženku, ale v žiadnom prípade neposkytne rovnaké pohodlie ako Armonia 12. Výhodnejšie je zainvestovať do kvalitného matraca, ktorý sa nepreleží a ktorý bude prinášať maximálny komfort dlhodobo.

Duálny komfort

Od šírky 140 cm sa Armonia 12 dodáva v duálnom komforte. Jadro matraca je zložené z dvoch samostatných a oddelených častí. Preto je vhodný pre páry s odlišnými požiadavkami na tuhosť. Stačí rozopnúť poťah a otočiť vnútro matraca na vašej strane podľa vašich preferencií. Váš partner môže mať na svojej strane inú tvrdosť. Predel necítiť.

Hustota peny 48 kg/m³

Hustota peny je dôležitý údaj vypovedajúci o kvalite matraca. Vyššia hustota sa odrazí na nadpriemernej kvalite. Nepreleží sa, ale zostane pevný a pružný dlhú dobu. (Hustota nijako nevplýva na tvrdosť.) Prakticky všetci predajcovia využívajú rovnaké materiály, avšak použité peny majú často nízku hustotu. Preto ju (radšej?) neuvádzajú. My ju však uvádzame pri každom matraci.

Priemerná hustota je 35 kg/m³. Podpriemerná hodnota je 28-30-32 kg/m³. Hustota peny matraca Armonia Memoform Dual 12 je 48 kg/m³. Kvôli tomu sa nepreleží, zostane pevný a bude slúžiť celé roky.

Zdravotná pomôcka prvej triedy

Zdravotný matrac prvej triedy

Matrac Armonia Memoform Dual 12 je certifikovaný zlatou pečaťou ako zdravotná pomôcka prvej triedy. Ide o najvyšší zdravotný certifikát v EÚ. Matrac uvoľní telo počas spánku, umožní mu lepšie sa regenerovať, pôsobí proti preležaninám a výrazne znižuje otočenia spiaceho.

Podmienky na získanie označenia Medical device class 1 získalo na Slovensku len niekoľko matracov. Sú to tie so zlatou pečaťou.

Spoločnosť Magniflex, výrobca matraca, používa iba najkvalitnejšie materiály certifikované poprednými európskymi testovacími laboratóriami. Materiály sú certifikované podľa európskych a národných noriem a testované na horľavosť a prítomnosť zdraviu škodlivých látok. Vysokú kvalitu matraca pocítite ihneď.

LGA odolnosť voči poškodeniuAJA anglo japanese american registrantsLGA certifikát kvalityUKAS quality management

Tento matrac získal i mnoho iných ocenení. Prečítajte si o nich.

Termoregulačný poťah z Outlastu

Poťah je vyrobený z látky outlast a šitý striebrom. Outlast je látka, ktorú vynašla NASA pre kozmonautov, aby sa nepotili pod skafandrami, keď ich posiela do vesmíru. Čiže je to ventilačná látka proti poteniu a zabezpečí suché a pohodlné lôžko. Navyše je príjemná na dotyk.

Viete ho odobrať z matraca a prať pri teplote 30 °C.

Vlastnosti matraca Armonia Memoform Dual 12

Tuhosť Stredná, stredne tuhá
Hustota peny 48 kg/m³
Nosnosť 180 kg
Poťah Outlast
Snímateľný poťah Áno
Prateľný poťah 30°C
Duálny komfort Áno
Výška 30 cm
Vhodné pre Deti i dospelých

Prierez matraca: poťah z outlastu, vrstva pamäťovej peny Memoform všitá v poťahu (2 cm), hypoalergénne supermäkké vlákno, vymeniteľný a oddeliteľný topper z peny Memoform (6 cm), tuhšia studená pena Elioform (10 cm), mäkšia studená pena Eliosoft (10 cm). Peny sú zámkovito spojené.

Pamäťová pena Memoform, patent spoločnosti Magniflex, sa prispôsobí ľudskému telu a ihneď si nájdete optimálnu polohu na spanie bez toho, aby bol vyvíjaný tlak na vaše telo.

Patentovaná studená pena Elioform dáva matracu tuhosť, pružnosť a tvarovú stálosť. Má menej výrazné ortopedické vlastnosti a nižšiu schopnosť odpariť vodu do okolia lôžka.

Studená pena Eliosoft má extrémnu schopnosť rýchlo odpariť vlhkosť do okolia a vynikajúce ortopedické vlastnosti.

V polovici roku 2019 prešla kolekcia Armonia dizajnovou zmenou. Namiesto hnedého lemu sa výrobca rozhodol použiť sivú farbu lemu, ktorá viac zodpovedá trendom. Taktiež zvolil atraktívnejšie prešitie poťahu s motívom florentskej ľalie, pričom všetky vlastnosti, technické parametre a ceny zostali bez zmeny. Armonia 12 tak získala ešte atraktívnejší vzhľad.

Záruka 12 rokov a doprava zdarma

Garancia vrátenia peňazíDoprava zdarmaBezpečné platby

Dopravu máte zdarma. Matrac vám privezieme bezplatne. Máte 30 dní na vyskúšanie matraca a vrátenie peňazí. Záruka na matrac je 12 rokov a na poťah 2 roky. Bezpečnosť online platieb zabezpečuje technológia 3D-Secure.

Doba dodania: 180 x 200 cm do 5 pracovných dní. Ostatné rozmery 4 – 6 týždňov.

Doba dodania

180 x 200 – do 5 pracovných dní, Ostatné rozmery: 4 – 6 týždňov

Rozmery

80 x 200, 90 x 200, 100 x 200, 120 x 200, 140 x 200, 160 x 200, 180 x 200, 200 x 200

22 recenzií k Armonia Memoform Dual 12

 1. Petra E.

  Môžem len odporučiť . Produkt zatiaľ používam asi týždeň a zatiaľ som spokojná a mám výrazne lepší spánok

 2. Jana

  Vysoká kvalita výrobku

 3. Simona

  Spokojnost s rozmerom aj kvalitou, doporucujem

 4. Koki

  Zodpovedá popisu aj cene

 5. Nadeža

  Doručenie bolo rýchle. Zatiaľ super, produkt mám krátko