Bärige SPRING +

Bärige SPRING +

(28 recenzií zákazníkov)

Stredne tuhý taštičkový matrac na príjemný a komfortný spánok. Oddýchnite si a načerpajte sily. Vynikajúci pomer cena vs. výkon.

Vymazať

Prečo si vybrať práve tento matrac?

Matrac pre príjemný a komfortný spánok

Vankúše na matraci

Už odpradávna človek miluje komfort a inak tomu nie je ani dnes. Po každodennom strese si chceme oddýchnuť a načerpať sily v kvalitnej posteli. Presne toto splní matrac Bärige SPRING +. Ide o vysoko komfortný matrac, na ktorom sa spí výborne. V noci načerpáte potrebnú energiu na druhý deň. Ráno sa zobudíte svieži a plní energie do nového dňa.

Zákazníkom sa na ňom spí výborne. V predajni sa nám stáva, že keď sa ľudia sťahujú alebo renovujú domácnosť, tak prídu a chcú presne ten matrac, aký si kúpili niekoľko rokov dozadu.

Stredne tvrdý a obojstranný 

Tvrdosť matraca je jeho najdôležitejšia vlastnosť. Práve tvrdosť zásadnou mierou rozhoduje o kvalite vášho spánku. Zlý matrac spoznáte tak, že sa prepadáva alebo je príliš tvrdý a neprispôsobivý. Dobrý matrac poskytuje telu a chrbtici oporu a je príjemne tvrdý.

Taštičkový matrac Bärige SPRING + je stredne tuhý. Nezaboríte sa do neho a súčasne poskytuje chrbtici dostatočnú oporu. Našim zákazníkom sa na ňom leží dobre a sú s nim spokojní. Odporúčame ho, ak radi spíte na tvrdšom.

Z jednej strany má mäkšiu vysokoelastickú VISCO penu, ktorá vás „obalí“. Z opačnej strany je tuhšia HR pena. Otestujte obidve strany a vyberte si tú, na ktorej sa vám lepšie spí.

Neprehliadnite ani jednostranný matrac Bärige SPRING vyskladaný iba z HR peny.

Vynikajúci pomer cena / výkon

Značka Bärige ponúka extra výhodný pomer cena/výkon. Naše matrace sme vyvinuli tak, aby boli vysoko kvalitné, no súčasne sme zohľadnili aj cenu. Bärige SPRING + je pre vás vhodný, ak chcete lepšie spať a neminúť na to veľa peňazí. Za danú cenu dosiahnete maximálnu kvalitu spánku.

Investícia do vyššej kvality života

Prečo sa oplatí investovať do matraca?

Matrac nie sú ponožky, ktoré si vymieňame každý deň. Spánok je dôležitou súčasťou našej existencie a trávime ním až tretinu života. V spánku vaše telo oddychuje a regeneruje sa, čo výrazne ovplyvňuje váš každodenný život, zdravie, vzťahy a produktivitu. Matrac patrí k najlepším investíciam, akú môžete urobiť.

Väčšina z nás si to uvedomuje. Keď však príde čas investovať, začíname akosi váhať: Naozaj sa to oplatí?

Kvalitný spánok umožňuje neprerušovaný a výdatný odpočinok. Prestanete sa prebúdzať dolámaní a získate energiu na celý deň. Poďakuje vám aj vaša chrbtica. Kvalitný matrac je investícia, ktorá minimalizuje riziko budúcich bolestí chrbta a výdavkov na liečenie a rehabilitáciu.

Veríme, že tieto benefity stoja za to. Lacný matrac môže potešiť vašu peňaženku, ale zvyčajne sa rýchlo zdeformuje, čím si privodíte nepohodlie aj zdravotné dôsledky. Výhodnejšie je zainvestovať do kvalitného matraca, ktorý bude slúžiť dlhodobo, aby ste v priebehu najbližších desiatich rokov nemuseli riešiť novú kúpu.

Hustota peny 45 kg/m³

Najlepšie je hľadať matrac s čo najvyššou hustotou pien, lebo matrac je potom veľmi pohodlný a tvarovo stály dlhé roky. Všetci výrobcovia používajú rovnaké materiály – VISCO a HR penu. Rozdiel je v tom, že lacné matrace nemajú dostatočnú hustotu peny, a teda sa rýchlo preležia a spánok sa stáva utrpením. Preto mnohé e-shopy radšej hustotu peny neuvádzajú. Tento údaj u nich skrátka nenájdete.

My hustotu peny uvádzame. Priemer je 35 kg/m3 a podpriemer 28-30-32 kg/m3. Hustota peny matraca Bärige Spring + je 45 kg/m3. Preto sa nepreleží, zostane pevný a bude slúžiť celé roky.

Matrac prederavený technológiou Rešeto

Matrac je upravený inovatívnou technológiou Rešeto: je vertikálne aj horizontálne dierovaný v piatich zónach tak, aby dýchal a vzduch v ňom cirkuloval. Vďaka tomu nenasáva vlhkosť a vy sa v spánku menej potíte. Súčasne zabraňuje množeniu roztočov, pre ktoré je vlhko a teplo ideálnym prostredím.

Pre maximálny efekt z dierovania položte matrac na lamelový rošt. Pozrite si ponuku našich roštov.

Vlastnosti matraca Bärige SPRING +

Zloženie Taštičkové pružiny + Visco pena + HR studená pena
Tuhosť peny45 kg/m3
Výška 23 cm
Odporúčaná nosnosť Do 180 kg
Dodané v poťahu Biorytmus
Výrobca D.P.V.

Taštičkový matrac Bärige SPRING + má jadro, v ktorom sa nachádza cca 1 000 taštičkových pružín. Pružiny sú zabalené do taštičky z netkanej textílie, vďaka čomu dokáže každá pružinka samostatne reagovať na zaťaženie. Jadro je predierované v piatich zónach. Taštičkové matrace sú známe pružnosťou a vzdušnosťou. Pružnosť im dodáva veľké množstvo samostatných pružín a vzdušnosť správne zvolené peny, v našom prípade HR a VISCO pena.

Poťah Biorytmus s moderným prešitím má antibakteriálne schopnosti. Prírodné materiály pomáhajú znižovať hladinu stresu. Poťah je deliteľný na dve časti: viete odobrať a vyprať každú časť samostatne. Perte ho pri max. teplote 60 °C.

Doprava zdarma a záruka 2 roky

Garancia vrátenia peňazíDoprava zdarmaBezpečné platby

Matrac i rošt k vám dovezieme bezplatne. Máte 30 dní na vyskúšanie matraca a vrátenie peňazí. Záručná doba na matrac a poťah je 2 roky. Bezpečnosť online platieb zaisťuje technológia 3D-Secure.

Doba dodania je pre akýkoľvek rozmer 3 – 7 pracovných dní.

Doba dodania

Akýkoľvek rozmer: 3 – 7 pracovných dní

Rozmery

80 x 200, 90 x 200, 100 x 200, 120 x 200, 140 x 200, 160 x 200, 180 x 200, 200 x 200

28 recenzií k Bärige SPRING +

 1. Michal Martiš

  mám veľmi pohodlný a pokojný spánok

 2. Katka

  Vyhovuje – pohodlný, tvrdý

 3. Katarína Valachová

  U manžela absolútna spokojnosť, ako starší človek spávajúci na boku potreboval takýto matrac

 4. Tina H.

  Som maximalne spokojna

 5. sandra

  naozaj skvely matrac

 6. Jaso

  Je naozaj tvrdý ako píšu. Poťah úplne super.

 7. Vierka D.

  zatiaľ som spokojná, odporúčam ho

 8. Eja

  Dodržaný termín dodania, dobrá komunikácia, ochota, kvalitný produkt

 9. Rado

  dobre sa spi na nom

 10. Sofia B.

  S produktom som maximálne spokojná. Odporúčam ho.

 11. Ján Mydlo

  Výborný výrobok..

 12. Slavomíra

  Bol to dobrý nákup a som s ním spokojná

 13. Mária Konrádová

  Ráno sme oddýchnutí