Bärige SPRING

Bärige SPRING

(6 recenzií zákazníkov)

Stredne tuhý taštičkový matrac pre pohodlný spánok. Oddýchnite si a načerpajte sily v kvalitnej posteli. Výhodný pomer výkon vs. cena.

Vymazať

Prečo si vybrať práve tento matrac?

Kvalitný spánokMatrac pre pohodlný spánok

Už odpradávna človek miluje komfort a inak tomu nie je ani dnes. Po každodennom strese si chceme oddýchnuť a načerpať sily v kvalitnej posteli.

Presne toto splní matrac Bärige SPRING +. Ide o vysoko komfortný matrac, na ktorom sa spí výborne. V noci načerpáte potrebnú energiu na druhý deň. Ráno sa zobudíte svieži a plní energie do nového dňa.

Stredne tvrdý matrac

Tvrdosť matraca je jeho najdôležitejšia vlastnosť. Práve tvrdosť zásadnou mierou rozhoduje o kvalite vášho spánku. Zlý matrac spoznáte tak, že sa prepadáva alebo je príliš tvrdý a neprispôsobivý. Dobrý matrac poskytuje telu a chrbtici oporu a je príjemne tvrdý.

Taštičkový matrac Bärige SPRING je stredne tuhý. Nie je mäkký ani tvrdý. Nezaboríte sa doň a súčasne poskytuje chrbtici dostatočnú oporu. Našim zákazníkom sa na ňom leží dobre a sú s ním maximálne spokojní. Odporúčame ho, ak radi spíte na tvrdšom.

Neprehliadnite obojstranný matrac Bärige SPRING PLUS. Vyskladali sme ho z dvoch pien s mierne odlišnou tuhosťou. Vyskúšajte obidve strany a spávajte na tej príjemnejšej.

Výhodný pomer výkon vs. cena

Značka Bärige ponúka extra výhodný pomer cena/výkon. Naše matrace sme vymýšľali tak, aby boli vysoko kvalitné, no súčasne sme zohľadnili aj cenu. Bärige SPRING je pre vás vhodný, ak chcete lepšie spať a neminúť na to veľa peňazí. Za danú cenu dostanete maximálne možné zvýšenie kvality spánku.

Zákazníkom sa na našich matracoch spí výborne. V predajni sa nám stáva, že keď sa ľudia sťahujú alebo renovujú domácnosť, tak prídu a chcú presne ten matrac, aký si kúpili niekoľko rokov dozadu.

Prečo sa oplatí investovať do matraca?Investícia do zdravého života

Matrac nie sú ponožky, ktoré si vymieňame každý deň. Spánok je dôležitou súčasťou našej existencie a trávime ním až tretinu života. V spánku vaše telo oddychuje a regeneruje sa, čo výrazne ovplyvňuje váš každodenný život, zdravie, vzťahy a produktivitu.

Matrac jednoducho patrí k najlepším investíciam, akú môžete urobiť. Väčšina z nás si to uvedomuje. Keď však príde čas investovať, začíname akosi váhať: Naozaj sa to oplatí?

Kvalitný spánok umožňuje neprerušovaný a výdatný odpočinok. Prestanete sa prebúdzať dolámaní a získate energiu na celý deň. Poďakuje vám aj vaša chrbtica. Kvalitný matrac je investícia, ktorá minimalizuje riziko budúcich bolestí chrbta a výdavkov na liečenie a rehabilitáciu.

Veríme, že tieto benefity stoja za to. Lacný matrac môže potešiť vašu peňaženku, ale zvyčajne sa rýchlo zdeformuje, čím si privodíte nepohodlie aj zdravotné dôsledky. Výhodnejšie je zainvestovať do kvalitného matraca, ktorý bude slúžiť dlhodobo, aby ste v priebehu najbližších desiatich rokov nemuseli riešiť novú kúpu.

Hustota peny 45 kg/m³

Najlepšie je hľadať matrac s čo najvyššou hustotou pien, lebo matrac je potom veľmi pohodlný a tvarovo stály dlhé roky. Všetci výrobcovia používajú rovnaké materiály – VISCO a HR penu. Rozdiel je v tom, že lacné matrace nemajú dostatočnú hustotu peny, a teda sa rýchlo preležia a spánok sa stáva utrpením. Preto mnohé e-shopy radšej hustotu peny neuvádzajú. Tento údaj u nich skrátka nenájdete.

My hustotu peny uvádzame. Priemer je 35 kg/m3 a podpriemer 28-30-32 kg/m3. Hustota peny matraca Bärige Spring je 45 kg/m3. Preto sa nepreleží, zostane pevný a bude slúžiť celé roky.

Pena predierovaná technológiou REŠETO

Matrac je vertikálne aj horizontálne dierovaný v siedmich zónach tak, aby dýchal a vzduch v ňom cirkuloval. Vďaka tomu nenasáva vlhkosť a vy sa v spánku menej potíte. Súčasne zabraňuje množeniu roztočov, pre ktoré je vlhko a teplo ideálnym prostredím.

Pre maximálny efekt z dierovania položte matrac na lamelový rošt. Pozrite si ponuku našich roštov.

Vlastnosti matraca Bärige SPRING

Zloženie Taštičkové pružiny + HR studená pena
Hustota peny 45 kg/m³
Výška 23 cm
Odporúčaná nosnosť Do 180 kg
Dodané v poťahu Biorytmus
Výrobca D.P.V.

Taštičkový matrac Bärige SPRING má jadro, v ktorom sa nachádza cca 1 000 taštičkových pružín. Pružiny sú zabalené do taštičky z netkanej textílie, vďaka čomu dokáže každá pružinka samostatne reagovať na zaťaženie. Z obidvoch strán je vyrobený zo studenej HR peny, ktorá je elastická a vzdušná.

Taštičkové matrace sú známe pružnosťou a vzdušnosťou. Pružnosť im dodáva veľké množstvo samostatných pružín a vzdušnosť správne zvolená pena, v našom prípade HR pena.

Poťah Biorytmus s moderným prešitím má antibakteriálne schopnosti. Prírodné materiály pomáhajú znižovať hladinu stresu. Poťah je deliteľný na dve časti: viete odobrať a vyprať každú časť samostatne. Perte ho pri teplote 60 °C.

Doprava zdarma a záruka 2 roky

Garancia vrátenia peňazíDoprava zdarmaBezpečné platby

Matrac i rošt k vám dovezieme bezplatne. Máte 30 dní na vyskúšanie matraca a vrátenie peňazí. Záručná lehota na matrac a poťah je 2 roky. Bezpečnosť online platieb garantuje technológia 3D-Secure.

Doba dodania je pre akýkoľvek rozmer 3 – 7 pracovných dní.

Doba dodania

Akýkoľvek rozmer: 3 – 7 pracovných dní

Rozmery

80 x 200, 90 x 200, 100 x 200, 120 x 200, 140 x 200, 160 x 200, 180 x 200, 200 x 200

6 recenzií k Bärige SPRING

 1. Pavel

  Dobre sa na ňom spí. Matrac vyzerá kvalitne. Až čas ukáže, či to tak skutočne je

 2. Dominik Radič

  výborný kvalitný a drží tvar

 3. Jano Beňuška

  Myslím si, že je predčasné hodnotiť kvalitu, hoci zatiaľ je výborná. Dúfam, že mi matrac dlho vydrží!

 4. Janka

  Už dlho som tak dobre nespala, zatiaľ je absolútne super

 5. Andrea

  Zlata stredna cesta

 6. Erika

  Zatial bez negativ

Pridať recenziu

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *