Blue Medic Visco

Blue Medic Visco

(5 recenzií zákazníkov)

Mäkký a pružný antibakteriálny matrac. Dierované jadro so striebornými čiastočkami. Výborný spánok vďaka prispôsobivej VISCO pene.

Vymazať

Prečo si vybrať práve matrac Blue Medic VISCO?

Antibakteriálne peny na zdravý spánok

Alergia patrí k civilizačným ochoreniam modernej doby. Alergikov stále pribúda a rastie aj potreba vytvoriť pre nich vhodné prostredie. Alergény sa totiž neskrývajú len v srsti zvierat či vo vankúši a perine. Rovnako nebezpečná môže byť aj posteľ.

Blue Medic VISCO je antibakteriálny matrac, na ktorom sa vynikajúco leží. Komfort a kvalitu spánku zvyšuje vysokoelastická VISCO pena, ktorá reaguje na teplotu a tlak tela a dokonale sa mu prispôsobuje. Doslova vás obalí. Jadro obsahuje antibakteriálne a hygienické strieborné čiastočky. Súčasne je dierované a má výborné ventilačné schopnosti. Ružová HR pena pôsobí antibakteriálne. Poťah ActiPro bojuje s roztočmi vďaka probiotickým jednotkám naneseným na poťahu.

Ide o lepšiu verziu matraca Blue Medic, pretože verzia VISCO má na druhej strane prispôsobivú vysokoelastickú penu.

Mäkký matrac

Tvrdosť matraca je jeho najdôležitejšia vlastnosť. Práve tvrdosť zásadnou mierou rozhoduje o kvalite vášho spánku. Zlý matrac spoznáte tak, že sa prepadáva alebo je príliš tvrdý a neprispôsobivý. Dobrý matrac poskytuje telu a chrbtici oporu a je príjemne tvrdý. Žiadny matrac nemá byť príliš mäkký, ale otázka tuhosti je veľmi individuálna.

Blue Medic VISCO je mäkký matrac, ktorý poskytuje vysoký komfort pri spánku. Odporúčame ho v prípade, že radi ležíte na mäkšom, máte nižšiu hmotnosť a hľadáte antibakteriálny matrac.

Investícia do zdravého života

Dlhodobá investícia do kvality života

Matrac nie sú ponožky, ktoré si vymieňame každý deň. Spánok je dôležitou súčasťou našej existencie a trávime ním až tretinu života. V spánku vaše telo oddychuje a regeneruje sa, čo výrazne ovplyvňuje váš každodenný život, zdravie, vzťahy a produktivitu.

Dobrý matrac patrí medzi najlepšie investície, aké viete urobiť. Vyberajte si ho ako spoločníka približne na 10 rokov života. Myslite na kauzalitu, že čím lepší matrac máte, tým kvalitnejšie budete spať.

Neodporúčame kupovať ten matrac, ktorý sa vám páči iba svojou cenou. Výhodný nákup môže potešiť vašu peňaženku, ale chrbtica sa vám nepoďakuje. Lacný matrac sa rýchlo zdeformuje, čím si privodíte nepohodlie a možno aj zdravotné dôsledky.

Hustota peny 47 kg/m³

Najlepšie je hľadať matrac s čo najvyššou hustotou pien, lebo matrac je potom veľmi pohodlný a tvárovo stály dlhé roky. Všetci výrobcovia používajú rovnaké materiály – VISCO a HR penu. Rozdiel je v tom, že lacné matrace nemajú dostatočnú hustotu peny a tým pádom sa rýchlo preležia a spánok sa stáva utrpením. Preto mnohé e-shopy radšej hustotu peny neuvádzajú. Tento údaj u nich proste nenájdete.

My hustotu peny uvádzame. Priemer je 35 kg/m3 a podpriemer 28-30-32 kg/m3. Hustota peny matraca Blue Medic Visco je 47 kg/m3. Kvôli tomu sa nepreleží, zostane pevný a bude slúžiť celé roky.

Dierovanie jadra Rešeto

Jadro matraca je upravené najmodernejšou technológiou ŘEŠETO, ktorá zvyšuje priedušnosť, vytvára jednotlivé zónovania a predlžuje životnosť celého matraca. Matrac je dokonalo odvetrávaný a spĺňa najnáročnejšie hygienické požiadavky.

Pre maximálny efekt z dierovania položte matrac na lamelový rošt. Pozrite si ponuku našich roštov.

Poťah ActiPRO proti roztočom

Poťah ActiPro

Poťah ActiPro bojuje s roztočmi. Neničí priamo roztoče, ale sústredí sa na zničenie ich potreby. Na ActiPro poťah je nanesených na m² okolo 5 000 probiotických jednotiek. Probiotiká sa starajú o zníženie vlhkosti. Šanca na prežitie roztočov sa veľmi znižuje až celkom eliminuje.

Poťah je snímateľný a prateľný pri teplote do 60 °C. Otvára sa na zips a je deliteľný: viete odobrať polovicu poťahu z jednej časti matraca a vyprať ju samostatne.

Vlastnosti matraca Blue Medic VISCO

Zloženie Antibakteriálna HR studená pena+visco pena
Hustota peny 47 kg/m³
Výška 22 cm
Odporúčaná nosnosť Do 130 kg
Dodané v poťahu ActiPro
Zdravotný matrac Áno
Úprava technológiou REŠETO Áno
Výrobca D.P.V.

Zdravotný antibakteriálny matrac Blue Medic VISCO je vyrobený z antibakteriálnej peny a dvoch roznášacích vrstiev zo SILVER FOAM peny, ktoré dosahujú vysokú hygienu. Pena SILVER FOAM vďaka strieborným čiastočkám spĺňa aj náročnejšie hygienické požiadavky a vďaka svojej mäkkosti poskytuje vysoký komfort pri spánku. HR pena je antibakteriálna a VISCO pena sa dokonalo prispôsobí ležiacemu.

Doprava zdarma a záruka 2 roky

Garancia vrátenia peňazíDoprava zdarmaBezpečné platby

Matrac k vám dovezieme bezplatne. Máte 30 dní na vyskúšanie matraca a vrátenie peňazí. S vrátením peňazí nebudeme robiť žiadne problémy. Môžete nám napísať 29 dní, 23 hodín a 59 minút od nákupu a peniaze vám vrátime. Záručná lehota na matrac a poťah je 2 roky. Bezpečnosť online platieb garantuje technológia 3D-Secure.

Doba dodania 3 – 7 pracovných dní pre akýkoľvek rozmer.

Doba dodania

Akýkoľvek rozmer: 3 – 7 pracovných dní

Rozmery

80 x 200, 90 x 200, 100 x 200, 120 x 200, 140 x 200, 160 x 200, 180 x 200, 200 x 200

5 recenzií k Blue Medic Visco

 1. Rasto

  Zlata stredná cesta

 2. Rado F.

  Zatiaľ je to výborné – uvidíme

 3. Kristina

  som spokojna

 4. Lubo

  nemam co vytknut, myslim ze fajn alternativa za nie vela penazi.

 5. Daniel

  vyhovuje mi, odporucam

Pridať recenziu

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *