Fiaba 5 Plus

Fiaba 5 Plus

(10 recenzií zákazníkov)

Matrac pre bábätká a deti do 3 rokov. Predchádza syndrómu náhleho úmrtia kojenca. Umožňuje zdravý vývin a rast. Doprajte dieťatku to najlepšie.

Vymazať

Prečo si vybrať práve tento matrac?

Zdravotný matrac do detskej postieľky

Poťah matraca Fiaba 5 Plus

Doprajte vášmu dieťatku to najlepšie už od narodenia. Fiaba 5 Plus je mimoriadne kvalitný zdravotný matrac pre deti od 0 do 3 rokov. Detskému telíčku poskytuje optimálnu ortopedickú podporu, čo umožní zdravý rast a vývin telíčka.

Neriskujete zlý vývin telíčka a chrbtice dieťatka a následné zdravotné problémy. Presnejšie povedané, odstránite zásadný faktor, ktorý k tomu často vedie – nevhodný matrac.

Navyše spánok na matraci je veľmi pohodlný. Dieťatku sa bude ľahšie zaspávať a bude spinkať lepšie.

Predchádza syndrómu náhleho úmrtia

Nedá vám syndróm náhleho úmrtia dojčaťa, ku ktorému dochádza v spánku, spávať? Máte des z toho, že sa to môže stať? Je to hrozná diagnóza, ktorú lekári stanovia, žiaľ, až keď je neskoro.

Našťastie veda a technologický vývoj pomáhajú náhlemu úmrtiu predísť. Cez matrac Fiaba 5 Plus bude vaše dieťatko môcť dýchať, aj keď do matraca v spánku na bruchu zaborí hlavičku. Mimoriadnu priedušnosť zabezpečuje hyperpriedušná pena so špeciálnym 3D lemom pre ľahké dýchanie kojenca. Toto zabezpečuje, že dieťatko vie dýchať aj s hlavičkou zaborenou do matraca.

Investícia do zdravého života

Zdravie dieťatka je na nezaplatenie

Nesnažte sa za každú cenu šetriť, jedná sa o investíciu na dlhšiu dobu a hlavne investujete do zdravia svojho dieťaťa. A to je na nezaplatenie. Matrac vnímajte ako investíciu do vášho dieťatka a podľa toho si ho vyberajte.

Rozhodne je lepšie investovať a zakúpiť dieťaťu kvalitný matrac, ktorý nebude prekážkou v zdravom raste a vývine, než sa spoľahnúť na nekvalitný materiál a riskovať nesprávny vývin tela a chrbtice, ktorý sa s dieťatkom bude viesť celý život alebo dokonca syndróm náhleho úmrtia dojčaťa.

Zdravotná pomôcka prvej triedy

Zdravotný matrac prvej triedyMatrac Fiaba 5 Plus je certifikovaný zlatou pečaťou ako zdravotná pomôcka prvej triedy. Ide o najvyšší zdravotný certifikát v EÚ. Matrac uvoľní telo počas spánku, umožní mu lepšie regenerovať, pôsobí proti preležaninám a výrazne znižuje otočenia spiaceho počas spánku.

Podmienky na získanie označenia Medical device class 1 získalo na Slovensku len niekoľko matracov. Sú to tie so zlatou pečaťou.

Spoločnosť Magniflex, výrobca matracu, používa iba najkvalitnejšie materiály certifikované poprednými európskymi testovacími laboratóriami. Materiály sú certifikované podľa európskych a národných noriem a testované na horľavosť a neprítomnosť zdraviu škodlivých látok. Vysokú kvalitu matracu pocítite ihneď.

LGA odolnosť voči poškodeniuAJA anglo japanese american registrantsLGA certifikát kvalityUKAS quality management

Detský matrac Fiaba 5 Plus získal i mnoho iných ocenení. Prečítajte si o nich.

Dizajnový poťah

Fiaba 5 dizajnový detský poťahV roku 2019 prešiel matrac designovou zmenou. Poťah bol prešitý tak, aby sa viac priblížil detskému svetu. V bielom poťahu sú z jednej strany prešité odtlačky detských chodidiel, vďaka čomu matrac získal ešte atraktívnejší vzhľad. Všetky vlastnosti a priedušnosť zostali nezmenené.

Vlastnosti matraca Fiaba 5 Plus

 

Tuhosť Stredne tuhý
Hustota peny 36 kg/m³
Nosnosť 80 kg
Poťah Bamboo
Prateľný poťah do 30°C
Výška 12 cm

Na matraci Fiaba 5 Plus sa nachádza poťah Bamboo s všitým hyperpriedušným 3D lemom proti uduseniu kojenca (1 cm). Nasleduje prvá vrstva matraca – ďalší hyperpriedušný lem (1cm), vrstva studenej peny Eliosoft (5 cm) a vrstva studenej peny Elioform (5 cm), ktoré zabezpečujú dokonalú ortopedickú podporu chrbtice dôležitú pre zdravý rast a vývin telíčka. Dieťatko by malo ležať na strane, kde sú 2 cm hyperpriedušného lemu.

Poťah Bamboo je vyrobený zo 100% prírodných vláken bambusu a biobavlny. Pôsobí proti roztočom, je hypoalergénny a antibakteriálny a výborne saje a odvetráva vlhkosť.

K matracu je možné použiť chránič na matrac s polyuretánovým nástrekom, ktorý je priedušný a zároveň neprepúšťa tekutiny (pozor, nezamieňať s gumovým alebo igelitovým chráničom, ktorý nie je priedušný). Ak preferujete maximálnu priedušnosť, odporúčame chránič v prvých mesiacoch života dieťaťa nepoužívať.

30 dní na vyskúšanie a 12-ročná záruka

Garancia vrátenia peňazíBezpečné platby

Máte 30 dní na otestovanie matraca a vrátenie peňazí. S vrátením peňazí nebudeme robiť žiadne problémy. Môžete nám napísať 29 dní, 23 hodín a 59 minút od nákupu a peniaze vám pošleme späť. Záruka na matrac je 12 rokov a na poťah 2 roky. Bezpečnosť online platieb zaisťuje platobná brána 24-pay technológia 3D-Secure.

Doba dodania pre rozmer 60 X 120 cm je 3 – 7 pracovných dní.

Doba dodania pre rozmer 70 X 140 cm je do 4 týždňov.

Detskú postieľku využijete do 2-3 rokov dieťaťa. Zvyčajný rozmer postieľky je 60 x 120 cm. Pre staršie deti je vhodný matrac pre deti „vyrastené z postieľky“.

Doba dodania

60 x 120 – do 5 dní u zákazníka, 70 x 140 – 30 pracovných dní

Rozmery

60 x 120, 70 x 140

10 recenzií k Fiaba 5 Plus

 1. Milan H.

  Malý na ňom spí iba pár dní, ale je príjemne tvrdý ako sme chceli

 2. Peťa

  Našie dieťa je s matracom spokojné. Aj sami vidíme, že má kvalitnejší spánok

 3. Iveta C.

  Kúpila som to deťom a teraz sa im spí dobre

 4. Barbora

  Detičky spinkajú sladko… Sme spokojní

 5. Janka Melicherčíková

  Vhodný pre detičky

 6. Pavel Necas

  Vyssia cena je ok vzhľadom na splnene ocakavania a splavne vlastnosti a materialy ake ma mat matrac pre deti

 7. Jana

  Bol to darček pre vnúčika tak uvidíme ako sa mu bude spinkať. Podstatou bola kvalita, chcela som ho potešiť

 8. Júlia

  S matracom je syn spokojný, po prvej noci sa zobúdzal s úsmevom na tvári, že sa mu veľmi dobre spalo…

 9. Miška

  Deti sú spokojné

 10. Zuzana

  rozhodli sme sa zainvestovat aj do detskeho matraca a dcerka na nom spava naozaj krasne

Pridať recenziu

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *