Happy Kids

Happy Kids

(7 recenzií zákazníkov)

Zdravotný matrac pre deti od 0 do 6 rokov. Predchádza syndrómu náhleho úmrtia a znižuje podráždenie detskej pokožky. Spí sa na ňom výborne.

Zrušiť výber

Prečo si vybrať práve tento matrac?

Matrac pre deti vyrastené z postieľky

matrac do detskej postieľky
Doprajte svojim deťom to najlepšie! Doprajte im prvotriedny zdravotný matrac, ktorý dieťaťu umožní vyvinúť sa správne. Vďaka studenej HR pene poskytuje chrbtici výbornú ortopedickú oporu. Neriskujte problémy s chrbtom, ktoré sa budú s dieťaťom viesť celý život a ktorých častou príčinou je zlý matrac.

HR pena je aj veľmi príjemný materiál. Preto sa na matraci leží výborne. Je pohodlný, ľahko sa na ňom zaspáva, dieťa si môže dopriať výdatný odpočinok a ráno sa zobudiť plné energie.

Proti syndrómu náhleho úmrtia

Nedá vám syndróm náhleho úmrtia, ku ktorému dochádza v spánku, spávať? Výhodou číslo jeden matracu Happy Kids sú mimoriadne ventilačné schopnosti. Je 100% prevzdušnený, takže cez matrac je možné dýchať. Zabraňuje to uduseniu dieťaťa pri polohe na brušku.

Pre jemnú detskú pokožku

Ďalšou veľkou výhodou matracu Happy Kids je, že vďaka dvojcentimetrovej vrstve Dryfeelu znižuje podráždenie detskej pokožky. Vďaka tomu je vhodný pre deti s jemnou pokožkou. Už viac žiadne začervenanie, malé vyrážky a suchá pokožka z rána.

Investícia do vyššej kvality života

Investícia do vášho dieťatka

Nesnažte sa za každú cenu šetriť, jedná sa o investíciu na dlhšie obdobie a hlavne investujete do zdravia svojho dieťaťa. A to je na nezaplatenie. Matrac vnímajte ako investíciu do vášho dieťatka a podľa toho si ho vyberajte.

Rozhodne je lepšie investovať a zakúpiť dieťaťu kvalitný matrac, ktorý nebude prekážkou v zdravom raste a vývine, než sa spoľahnúť na nekvalitný materiál a riskovať nesprávny vývin chrbtice, ktorý sa s dieťaťom bude viesť celý život alebo dokonca syndróm náhleho úmrtia.

Vlastnosti matraca Happy Kids

Tuhosť Stredne tuhý
Hustota pien 36 kg/m³
Nosnosť Do 80 kg
Poťah Happy Kids
Prateľný poťah do 60°C
Výška 8 cm
Výrobca DPV

Prierez matraca Happy DiskMatrac Happy Kids je dvojdielny a vyrobený bez použitia lepidiel. Vďaka vysoko elastickej HR studenej pene má vynikajúce pevnostné parametre. Matracový komponent z Dryfeelu je možné preplachovať.

Súčasťou matraca je poťah Happy Kids, ktorý je vyrobený z hygienického materiálu, snímateľný a prateľný. Keďže sa skladá z dvoch častí, je deliteľný: polovicu poťahu viete dať prať a druhú polovicu nechať na matraci.

30 dní pre vrátenie peňazí a záruka 2 roky

Garancia vrátenia peňazíBezpečné platby

Máte 30 dní na otestovanie matraca a vrátenie peňazí. Záručná doba na matrac a poťah sú 2 roky. Bezpečnosť online platieb zaisťuje technológia 3D-Secure.

Doba dodania: 70 x 140 cm do 4 týždňov. 60 x 120 cm do 5 pracovných dní.

Detský matrac využijete od 0 do 6 rokov. Bežný rozmer detského matracu je 70 x 140 cm. Dodávame ho aj do detských postieľok s rozmermi 60 x 120 cm.

Doba dodania

Akýkoľvek rozmer: 3 – 7 pracovných dní

Rozmery

60 x 120, 70 x 140

7 recenzií k Happy Kids

 1. Stanka

  Pre deti trošku tvrdší, ale postupne mäkne. Inak spokojnosť

 2. Adriana

  Naše dieťatko bolo s matracom veľmi spokojné

 3. Katarína

  Maximálna spkojnosť

 4. Zuzana

  Podľa môjho prvého dojmu pôsobí matrac kvalitne

 5. Katarina

  Myslim ze pomer cena/vykon je velmi fajn

 6. Lucia

  Dlho sme sa rozhodovali, aky matrac kupit pre nase babatko, nakoniec sme vybrali tento, hadam to bude spravna volba

 7. Rita

  Na prvy pohlad vyzera dobre, nas syncek spava pekne, ci je to matracom neviem, ale sme spokojni.

Pridať recenziu

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *