Domov / Matrace

MagniGel Dual 10

MagniGel Dual 10

Zdravotný matrac s revolučnou patentovanou gélovou penou MagniGel pre jedinečný pocit sviežosti počas spánku. Tento matrac je vhodný pre osoby trpiace návalmi tepla a nadmerným potením.

0 s DPH

Prečo zvoliť zdravotný matrac MagniGel Dual 10?

MagniGel Deluxe Dual 12 Firm

  1. atraktívny snímateľný a prateľný poťah (30°C) z viskózy
  2. vrstva gélové peny MagniGel prešitá do poťahu (1 cm)
  3. vrstva pamäťovej peny Memoform prešitá do poťahu (1 cm)
  4. super mäkké vlákno, izolačná bavlnená vrstva
  5. gélová pena MagniGel (2 cm)
  6. vrstva pamäťovej peny Memoform (3 cm)
  7. vrstva studenej peny Eliosoft (15 cm)

Popis

Matrac MagniGel Deluxe Dual 10 obsahuje revolučnú gélovú penu MagniGel, ktorá chladí ako gél a pritom je priedušná ako pena. Matrac je teda vhodný pre horkokrvných spáčov alebo do teplých ročných období. Vzhľadom k tomu, že matrac je obojstranný, v lete je možné využiť efekt gélovej peny a v zime je možné jadro otočiť.

Vo viskóznom poťahu so znakmi Magniflex je všitá vrstva pamäťovej peny pre ešte vyšší komfort. Na jadre matraca je exkluzívna gélová pena MagniGel, ktorá je priedušná a zároveň chladí po celú dobu spánku. Pod vrstvou gélovej peny sa nachádza pamäťová pena Memoform a naposledy vrstva studené peny Elioform, ktorá vytvára dokonalú rovnováhu medzi pohodlím a oporou tela vďaka rozloženiu telesnej hmotnosti po celej dĺžke matraca.

Matrac je navyše v rozmeroch 150 cm a širší dodávaný v tzv. Duálnom komforte, to znamená, že je vhodný pre páry s odlišnými požiadavkami na tuhosť matraca. Jednoducho rozopnete poťah a otočte jadro na svojej strane matraca podľa vašich preferencií a využívajte zároveň prednosti spoločného matraca.

DESIGNOVÉ VYLEPŠENIE KOLEKCIE MAGNIGEL

V polovici roka 2018 sme obmenili podobu poťahu matracov z kolekcie MagniGel. Jedná sa o dizajnové vylepšenie, ktorého cieľom je omladenie kolekcie. Všetky parametre, ako je zloženie materiálov, použité peny a ich vrstvy, tuhosť matracov a ceny zostávajú bez zmeny. Jedinečné zdravotné aspekty a spánkový komfort tak boli zachované a kolekcie súčasne získala na ešte atraktívnejším vzhľade.

Poťah

Viskóza

Snímateľný poťah

Áno

Pratelné

30°

Nosnosť

150kg

Predĺžená záruka na jadro

12 rokov

Vhodné pre

deti i dospelých

Duálny komfot

Áno

Vlastnosti

Tuhosťstredne mäkká, stredne tuhá
Výška30 cm
Rozmer90 / 200 cm
PoťahViskóza
Prateľný poťahÁno
Doba dodania

60 x 120 – do 5 dní u zákazníka, 70 x 140 – 30 pracovných dní

Rozmer Biometrická posteľ

160 x 200 cm, 180 x 200 cm

Recenzie

Nikto zatiaľ nepridal hodnotenie.

Tento produkt môžu ohodnotiť len prihlásení zákazníci, ktorí si ho kúpili.