Domov / Matrace

MagniProtect Wave

MagniProtect Wave

Ergonomický tvar zdravotného anatomického vankúša, ktorého základom je pamäťová pena Memoform, sa dokonale prispôsobí hlave a krčnej chrbtici. Prináša jedinečné uvoľnenie krčných šliach a svalov. Pri spaní na boku zmierňuje tlak na krčnú tepnu. Pri spaní na chrbte zmierňuje tlak na nervové kanáliky v krčnej chrbtici. Pri spaní na bruchu zas negatívne dopady na chrbticu. Poťah vankúša MagniProtect Wave je ošetrený technologiou ViroStop, ktorá bráni výskytu aktívnych vírusov a baktérií na vankúši a zabraňuje tak negatívnemu vplyvu patogénov na človeka. Účinky technológie ViroStop potvrdzujú medzinárodné normy ATCC a ISO. Vankúš je vyrobený v súlade s medzinárodnými normami a vlastní certifikáty ATCC 100 FOR VIRUS, ISO 18184, ISO 20743, OEKO-TEX STANDARD 100, OEKO-TEX STeP. Tento vankúš má najvyššiu zdravotnú certifikáciu v rámci EU, ako zdravotný produkt prvej kategórie! Rozmer vankúša je 60 x 34 x 110/11 cm (d x š x v).

 

101 s DPH

Prečo zvoliť zdravotný anatomický vankúš Magniprotect wave?

 • MagniProtect účinne bojuje proti vírusom a baktériám.
 • Vďaka unikátnej kombinácii vezikulárnej technológii a už overeného aktívneho striebra vzniká prostredie, v ktorom vírusy a baktérie nemajú potrebné živné faktory. Tým dochádza k minimalizácií výskytu aktívnych vírusov a baktérií a teda aj negatívneho vplyvu patogénov na človeka.
 • Vankúš poskytuje dokonalú anatomickú podporu a jedinečné uvoľnenie krčných svalov vďaka pamäťovej pene Memoform, ktorá sa prispôsobí tvaru hlavy aj krčnej chrbtice.
 • Je vhodný pre spanie na chrbte a na boku.
 • Poťah z látky ošetrenej technológiou ViroStop je snímateľný a prateľný (30°C). Antivirový a antibakteriálny účinok je garantovaný do 30 pracích cyklov. Potom sa účinok začína postupne znižovať. 
 • Vankúše sú vyrobené v súlade s medzinárodnými normami a vlastnia certifikáty ATCC 100 FOR VIRUS, ISO 18184, ISO 20743, OEKO-TEX STANDARD 100, OEKO-TEX STeP, najvyššiu zdravotnú certifikáciu v rámci EU – zdravotný produkt prvej kategórie.

 

pre koho je vankúš magniprotect wave vhodný?

 • Pre všetkých, ktorí majú obavu z baktérií a vírusov, ktoré sa v matracoch a vankúšoch bežne vyskytujú.
 • Pre osoby, ktoré majú zníženú imunitu a majú obavu z vírusového alebo bakteriálneho ochorenia. Prípadne pre tých, ktorí vírusové alebo bakteriálne ochorenie prekonali a chcú mať lôžko čisté a bezpečné. 
 • Virusy a baktérie môžu zásadným spôsobom ovplyvňovať naše zdravie. Vďaka jich absencii na matraci, toppere, vankúši alebo plachte eliminujeme riziko infekcie z lôžka, v ktorom spala nakazená osoba. Pokiaľ je osoba už nakazená, má istotu, že se liečí/spí na čistom lôžku. Po vyliečení máme istotu, že lôžko nieje kontaminováné vírusmi a baktériami. 
 • Vankúše MagniProtect sú ideálným riešením ako pre domácnosti, tak aj pre hotely a penzióny, ktoré chcú svojim klientom poskytnúť bezpečné lôžko bez vírusov a baktérií.  
 • Pri spaní na boku zmierňuje tlak na krčnú tepnu. Podopiera zakrivenie krčnej chrbtice pri spaní na chrbte a uvolňuje blokáciu krčnej chrbtice. Rozdielna výška vlnky umožňuje použitie vankúša obojstranne.
Technológia Virostop – Sila striebra proti vírusom a baktériám

ViroStop je exkluzívna kombinácia vezikulárnych technológií a striebra navrhnutá tak, aby zabraňovala uchyteniu a množeniu baktérií a vírusov na tkaninách, ktoré sú inak ideálnymi povrchmi pomáhajúcimi rozvoju negatívnych patogénov.

StriebroStriebro má silný antivírový a antibakteriálny účinok a počas pár minút dokáže zničiť 99,9% vírusov a baktérií. Priťahuje vírusy a baktérie, ktoré majú opačný elektrický náboj, a trvalo sa na nich viaže. Vezikulárna technológia (tj. tukové sférické vačky) narušia membránu vírusov alebo baktérií a striebro je počas 2-5 minút zničí. Táto textilná technológia sa v laboratóriách osvedčila ako účinná aj proti SARS-CoV-2, čo je obalený vírus spôsobujúci COVID-19. Nezávislé testy vykonané v USA teda jednoznačne preukázali účinok technológie ViroStop aj proti ľudskému koronavírusu. 

 

Akonáhle sme filtre v respirátoroch triedy FFP2 upravili technológiou Virostop, došlo k dramatickému zvýšeniu ich funkčnosti až na úroveň najvyššej triedy FFP3.

Poťah

ViroStop

Snímateľný poťah

Áno

Pratelné

Áno 30°

Vhodné pre

Dospelých

Rozmery

60x43x10/11cm

Rozmery 72 × 42 × 15 cm