Magnistretch 10

Magnistretch 10

(28 recenzií zákazníkov)

Prémiový matrac proti akútnej bolesti chrbta. V spánku jemne naťahuje a uvoľňuje chrbticu. Zbaví vás sužujúcej bolesti chrbta. Najmäkší Magnistretch.

Vymazať

Prečo si vybrať práve tento matrac?

Prémiový matrac proti akútnym bolestiam

Magnistretch

Trpíte akútnymi, až neuveriteľnými bolesťami chrbta? Bolia vás kríže, krčná chrbtica, krk, svaly a ste unavení. Bolesti vám strpčujú všedné dni. Neustupujú, zhoršujú sa a sú čoraz intenzívnejšie. Vstávanie z postele a vaše dni sú čoraz náročnejšie. Bolesť občas vystreľuje do ramien a nôh.

Chodíte k lekárom, beriete lieky, robíte všetko, čo vám poradia. Lenže ono to nefunguje. Nedokážu vám účinne pomôcť a uľaviť vám od bolesti. Poznáte to?

Jediné, čo vy chcete, je tú bolesť aspoň zmierniť… 

Proti akútnej bolesti chrbta odporúčame strečujúci matrac Magnistretch 10. Úľavu a zmiernenie bolesti pocítite už v prvé dni po ležaní na matraci. Po niekoľkých mesiacoch vás možno úplne zbaví krutej a chronickej bolesti chrbta, ktorá vám strpčuje život.

Strečing počas spánku

Magnistretch považujeme za malý zázrak. 8 hodín spánku na tomto matraci má účinok ako 30 minút intenzívneho strečingu. Ako je to možné? Matrac robí počas spánku strečing. Jemne naťahuje chrbticu a chrbtové svalstvo bez ohľadu na spánkovú polohu a tým regeneruje stavce a chrbtové svaly.

Strečing počas spánku

Vďaka tomu napomáha pri zdravotných problémoch s chrbticou – pri zosadaní chrbtice, skolióze, bolestiach krčnej a bedrovej chrbtice, keď sa ráno zobudíte dolámaní, na vyskočené a zarezané medzichrbtové platničky.

Náš zákazník z Bratislavy mal vážne problémy s chrbtom, ale po pár týždňoch ležania na Magnistretch bolesti zmizli. Ďalší zákazník dokonca mal ísť na operáciu, ale po pol roku nám syn prišiel povedať, že na operáciu ísť nemusí. Ak vás sužujú bolesti chrbta, neváhajte a vyskúšajte tento matrac.

Manželka nášho kolegu mala neuveriteľné problémy s chrbtom. Chodila k chiropraktikom, doktorom, chirurgom, no nechcela uveriť, že Magnistretch jej vie pomôcť. Nakoniec tomu dala šancu a po niekoľkých mesiacoch bolesti chrbta zmizli.

„Novo vyvinutá konštrukcia matraca predstavuje funkcie, ktoré sú prospešné pre biomechanickú obnovu chrbtice počas spánku, čo vedie k lepšej a rýchlejšej obnove medzistavcových platničiek a relaxácii chrbtového svalstva.“

Antonio Herrera Rodríguez, Emeritný profesor traumatológie a ortopédie. Koordinátor multidisciplinárneho výskumu na Musculoskeletal Biomedical Research Center of Aragon. Výskumný pracovník inštitútu I3A, Zaragoza University.

Tento systém rehabilitácie a aktívnej regenerácie chrbtice je exkluzívnym patentom spoločnosti Magniflex a bol vyvinutý v spolupráci s Univerzitou v Zaragoze.

Stredne mäkký matrac

Tvrdosť matraca patrí medzi najdôležitejšie aspekty výberu nového matraca, pretože má kľúčový vplyv na kvalitu spánku. Snažte sa ju pri výbere zohľadňovať na prvom mieste. Do zlého matraca sa telo zabára alebo naopak má pevnú, neprispôsobivú podložku. Z lekárskeho hľadiska sa dobrý matrac telu dokonale prispôsobí, aby si mohol oddýchnuť aj ten najmenší sval či kĺb, a zároveň je príjemne tvrdý.

Magnistretch 10 je stredne mäkký a najmäkší zo série Magnistretch. Počas ležania na ňom sa budete cítiť ako v bavlnke. Odporúčame ho, ak vás sužujú akútne bolesti chrbta.

Investícia do vyššej kvality života

Investícia do vyššej kvality života

Matrac nie sú ponožky, ktoré si vymieňame každý deň. Spánok je dôležitou súčasťou našej existencie a trávime ním až tretinu života. Počas spánku si vaše telo potrebuje oddýchnuť a zregenerovať sa, čo výrazne ovplyvňuje váš každodenný život, zdravie, vzťahy a produktivitu.

Preto je dobrý spánok jedna z najlepších investícií, akú môžete urobiť. Matrac si vyberajte ako spoločníka približne na 10 rokov svojho života. Myslite na to, že čím kvalitnejší matrac, tým menej bolestí chrbta.

Neodporúčame kupovať ten matrac, ktorý sa vám páči iba svojou cenou. Výhodný nákup môže potešiť vašu peňaženku, ale lacný matrac vás nemusí zbaviť bolesti rovnako efektívne ako drahší.

Hustota peny 44 kg/m³

Hustota peny je dôležitý údaj vypovedajúci o kvalite matraca. Vyššia hustota sa odrazí na nadpriemernej kvalite. Nepreleží sa, ale zostane pevný a pružný dlhú dobu. (Hustota nijako nevplýva na tvrdosť.) Prakticky všetci predajcovia využívajú rovnaké materiály, avšak použité peny majú často nízku hustotu. Preto ju (radšej) neuvádzajú. My ju však uvádzame pri každom matraci.

Bežná hustota peny je 35 kg/m³. Podpriemerná hodnota je 28-30-32 kg/m³. Hustota peny matraca Magnistretch 10 je 44 kg/m³. Kvôli tomu sa nepreleží, zostane pevný a bude slúžiť celé roky.

Zdravotná pomôcka prvej triedy

Zdravotný matrac prvej triedy

Matrac Magnistretch 10 je certifikovaný zlatou pečaťou ako zdravotná pomôcka prvej triedy. Ide o najvyšší zdravotný certifikát v EÚ. Matrac uvoľní telo počas spánku, umožní mu lepšie sa regenerovať, pôsobí proti preležaninám a výrazne znižuje otočenia spiaceho.

Podmienky na získanie označenia Medical device class 1 získalo na Slovensku len niekoľko matracov. Sú to tie so zlatou pečaťou.

Spoločnosť Magniflex, výrobca matraca, používa iba najkvalitnejšie materiály certifikované poprednými európskymi testovacími laboratóriami. Materiály sú certifikované podľa európskych a národných noriem a testované na horľavosť a prítomnosť zdraviu škodlivých látok. Vysokú kvalitu matraca pocítite ihneď.

LGA odolnosť voči poškodeniuAJA anglo japanese american registrantsLGA certifikát kvalityUKAS quality management

Magnistretch 10 získal i mnoho iných ocenení. Prečítajte si o nich.

Vlastnosti matraca Magnistretch 10

Tuhosť Stredne mäkká
Hustota peny 44 kg/m³
Nosnosť 150 kg
Poťah Viskóza, Outlast
Snímateľný poťah Áno
Prateľný poťah 30°C
Duálny komfort Nie
Výška 25 cm
Pamäťová pena 4 cm
Vhodné pre Deti i dospelých
Mimoriadne vlastnosti matraca Magnistretch 20 potvrdzuje Americká asociácia chiropraktikov.

Magnistretch 10 je vyskladaný zo studených pien Eliosoft a Elioform a z priedušného poťahu z viskózy a outlastu. Vďaka schopnosti strečovať je vhodný pre ľudí s bolesťou chrbta, pre aktívnych športovcov, pre ľudí so sedavým povolaním, ale aj deti.

Matrac je vysoký 25 cm a obsahuje 4 cm pamäťovej peny. Vďaka tomu je mäkký, pohodlný a vhodný pre osoby trpiace bolesťami kĺbov. Neumožňuje však každému z partnerov nastaviť rozdielnu tuhosť na svojej strane.

A: atraktívny snímateľný a prateľný poťah z viskózy a Outlastu

B: vrstva pamäťovej peny Memoform prešitá v poťahu

B: hypoalergénne super mäkké vlákno

C: studená pena Eliosoft s patentovaným jadrom Stretch (5 cm)

C: studená pena Eliosoft s patentovanám jadrom Stretch (8,5 cm)

D: studená pena Elioform (8,5 cm)

Poťah je možné odobrať a prať pri teplote 30 °C. Na výrobu bola použitá viskóza a látka outlast. Viskóza je priedušná a poťah je vďaka nej príjemný na dotyk. Látka outlast reguluje mikroklímu medzi telom a matracom, čím utlmuje potenie. Vynašla ju NASA pre kozmonautov, aby sa nepotili pod skafandrami, keď ich posiela do vesmíru. Čiže na matraci sa nebudete potiť.

Položte ho na správny rošt

Matrac je vhodné položiť na perforovanú dosku alebo na pevný či polohovací lametový rošt. Pozrite si ponuku našich roštov.

Doprava zdarma a záruka 12 rokov

Garancia vrátenia peňazíDoprava zdarmaBezpečné platby

Doprava je bezplatná. Matrac k vám privezieme bezplatne. Máte 30 dní na jeho vyskúšanie a vrátenie peňazí. Záruka na matrac je 12 rokov a 2 roky na poťah. Bezpečnosť online platieb je zaistená technológiou 3D-Secure.

Doba dodania: 90 x 200 a 180 x 200 do 5 pracovných dní. Ostatné rozmery 4 – 6 týždňov.

Neprehliadnite ani strečovacie matrace Magnistretch Sport 9 a Magnistretch 9.

Doba dodania

90 x 200, 180 x 200 – do 5 pracovných dní, Ostatné rozmery: 4 – 6 týždňov

Rozmery

80 x 200, 90 x 200, 100 x 200, 120 x 200, 140 x 200, 160 x 200, 180 x 200, 200 x 200

28 recenzií k Magnistretch 10