Magnistretch Sport 9

Magnistretch Sport 9

(11 recenzií zákazníkov)

Matrac proti bolesti chrbta. Počas spánku strečuje chrbát a jemne preťahuje chrbticu. Vďaka tomu vás zbaví bolesti chrbta.

Vymazať

Prečo si vybrať práve Magnistretch Sport 9?

Strečujúci matrac proti bolesti chrbta

Magnistretch

Určite to poznajú mnohí z vás, niekto z času na čas, niekto úplne bežne. Po celom dni v práci vás trápi bolesť chrbta, svalov, kĺbov a únava. Väčšinou sa teda doma netešíte na nič iné než na vyhriatu a pohodlnú posteľ, kam si ľahnete a ponoríte sa do ríše snov…

Lenže ráno, keď sa zobudíte, ste celí dolámaní, ubolení, nevyspatí a v krížoch vám vystreľuje ostrá bolesť. Bolí vás hlava a vstávanie z postele je ťažké. Jediné, čo chcete, je zbaviť sa tej bolesti. Tiež sa vám to stáva?

Matrac ako bezprostredný podklad je pre kvalitný spánok absolútne kľúčový. Ak je nekvalitný, preležaný či príliš mäkký, spánok na ňom nie je odpočinkom, ale utrpením.

Vymeňte svoj starý matrac za Magnistretch Sport 9, ktorý bol navrhnutý a vyskladaný práve proti bolestiam chrbta. Ráno sa zobudíte oddýchnutí a plní energie a nie dolámaní. Bolesti chrbta zmiznú a konečne pocítite úľavu.

Strečing počas spánku

Strečing počas spánku

Magnistretch považujeme za malý zázrak. Matrac počas spánku strečuje chrbát. Preťahuje a uvoľňuje chrbticu, regeneruje medzilopatkové platničky, chrbtové svalstvo a uvoľňuje zablokované nervy. Osem hodín spánku na tomto matraci má účinok ako 30 minút intenzívneho strečingu.

Vďaka tomu napomáha pri problémoch s chrbticou – pri zosadaní chrbtice, skolióze, bolestiach krčnej a bedrovej chrbtice, na vyskočené a zarezané medzichrbtové platničky.

Náš zákazník z Bratislavy mal vážne problémy s chrbtom, ale po pár týždňoch ležania na Magnistretch bolesti pominuli. Ďalší zákazník dokonca mal ísť na operáciu, ale po pol roku nám syn prišiel povedať, že na operáciu ísť nemusí. Ak vás sužujú bolesti chrbta, neváhajte a vyskúšajte Magnistretch.

„Novo vyvinutá konštrukcia matraca predstavuje funkcie, ktoré sú prospešné pre biomechanickú obnovu chrbtice počas spánku, čo vedie k lepšej a rýchlejšej obnove medzistavcových platničiek a relaxácii chrbtového svalstva.“

Antonio Herrera Rodríguez, Emeritný profesor traumatológie a ortopédie. Koordinátor multidisciplinárneho výskumu na Musculoskeletal Biomedical Research Center of Aragon. Výskumný pracovník inštitútu I3A, Zaragoza University.

Tento systém rehabilitácie a aktívnej regenerácie chrbtice je exkluzívnym patentom spoločnosti Magniflex a bol vyvinutý v spolupráci s Univerzitou v Zaragoze.

Používa ho Gianluigi Buffon

Magnistretch používa Gigi Buffon

Magnistretch používa Gigi Buffon O skvelých schopnostiach matraca vypovedá to, že ho používa brankár talianskeho národného tímu Gianluigi Buffon.

Gigi Buffon je futbalista, ktorý v drese talianskeho národného tímu odohral najviac stretnutí, bol zaradený medzi 125 najlepších žijúcich futbalistov a zvolený za najlepšieho brankára v rokoch 1997 – 2009.

Matrac mu pomáha regenerovať športom namáhané telo, aby mohol na ďalší deň podávať rovnako dobré výkony v bráne uznávaného futbalového klubu.

Stredne tvrdý matrac

Tvrdosť matraca patrí medzi najdôležitejšie aspekty výberu nového matraca, pretože má kľúčový vplyv na kvalitu spánku. Snažte sa ju pri výbere zohľadňovať na prvom mieste. Do zlého matraca sa telo zabára alebo naopak má pevnú, neprispôsobivú podložku. Z lekárskeho hľadiska sa dobrý matrac telu dokonale prispôsobí, aby si mohol oddýchnuť aj ten najmenší sval či kĺb, a zároveň je príjemne tvrdý.

Tento matrac je stredne tvrdý. Nie je ani príliš mäkký, ani tvrdý. Nezaboríte sa do neho. Nebude ani príliš tuhý. Chrbtici poskytne výbornú oporu. Odporúčame ho, ak máte bolesti chrbta a spí sa vám lepšie na pevnejšom.

Zo série Magnistretch je najtuhší. Neprehliadnite strečovacie matrace vyššej triedy Magnistretch 9 a Magnistretch 10. Magnistretch 9 je mierne mäkší a Magnistretch 10 je výrazne najmäkší.

Investícia do vyššej kvality života

Investícia do vyššej kvality života

Matrac nie sú ponožky, ktoré si vymieňame každý deň. Spánok je dôležitou súčasťou našej existencie a trávime ním až tretinu života. Počas spánku si vaše telo potrebuje oddýchnuť a zregenerovať sa, čo výrazne ovplyvňuje váš každodenný život, zdravie, vzťahy a produktivitu.

Dobrý matrac jedna z najlepších investícií, akú môžete urobiť. Matrac si vyberajte ako spoločníka približne na 10 rokov vášho života. Myslite na to, že čím kvalitnejší matrac, tým menej bolestí chrbta a viac príjemných dní.

Neodporúčame kupovať ten matrac, ktorý sa vám páči iba svojou cenou. Výhodný nákup môže potešiť vašu peňaženku, ale chrbtica sa vám nepoďakuje. Lacný matrac sa rýchlo zdeformuje, čím si privodíte nepohodlie a možno aj zdravotné dôsledky.

Hustota peny 44 kg/m³

Hustota peny je dôležitý údaj vypovedajúci o kvalite matraca. Vyššia hustota sa odrazí na nadpriemernej kvalite. Nepreleží sa, ale zostane pevný a pružný dlhú dobu. (Hustota nijako nevplýva na tvrdosť.) Prakticky všetci Takže ju (radšej?) neuvádzajú. My ju však uvádzame pri každom matraci.

Bežný matrac má hustotu peny 35 kg/m³. Podpriemerná hodnota je 28-30-32 kg/m³. Hustota peny matraca Magnistretch Sport 9 je 44 kg/m³. Kvôli tomu sa nepreleží, zostane pevný a bude slúžiť celé roky.

Zdravotná pomôcka prvej triedy

Zdravotný matrac prvej triedy

Matrac Magnistretch Sport 9 je certifikovaný zlatou pečaťou ako zdravotná pomôcka prvej triedy. Ide o najvyšší zdravotný certifikát v EÚ. Matrac uvoľní telo počas spánku, umožní mu lepšie sa regenerovať, pôsobí proti preležaninám a výrazne znižuje otočenia spiaceho.

Podmienky na získanie označenia Medical device class 1 získalo na Slovensku len niekoľko matracov. Sú to tie so zlatou pečaťou.

Spoločnosť Magniflex, výrobca matraca, používa iba najkvalitnejšie materiály certifikované poprednými európskymi testovacími laboratóriami. Materiály sú certifikované podľa európskych a národných noriem a testované na horľavosť a prítomnosť zdraviu škodlivých látok. Vysokú kvalitu matraca pocítite ihneď.

LGA odolnosť voči poškodeniuAJA anglo japanese american registrantsLGA certifikát kvalityUKAS quality management

Magnistretch Sport 9 získal i mnoho iných ocenení. Prečítajte si o nich.

Vlastnosti matraca Magnistretch Sport 9

Tuhosť Stredne tuhá
Hustota peny 44 kg/m³
Nosnosť 150 kg
Poťah Viskóza
Snímateľný poťah Áno
Prateľný poťah 30°C
Duálny komfort Nie
Výška 23 cm
Pamäťová pena 2 cm
Vhodné pre Deti i dospelých

Mimoriadne vlastnosti matraca Magnistretch potvrdzuje Americká asociácia chiropraktikov.