Domov / Matrace

Vankúš MAXX

Vankúš MAXX

Zdravotný anatomický vankúš Maxx je vyrobený z vysoko elastickej VISCO peny, čo zaisťuje výbornú oporu hlavy, krku a šije vo všetkých polohách. Vankúš je naviac upravený najmodernejšou technológiou REŠETO, vďaka čomu je dokonalo odvetrávaný a zabraňuje tak tvorbe plesní a húb. Vankúš je štandardne dodávaný v antibakteriálnom prateľnom poťahu Atlantis s úpravou Frix.  Rozmer vankúša je 67×40 cm.

90 s DPH

Prečo zvoliť zdravotný vankúš Essence – citrusová?

Antatomický vankúš Maxx je vyrobený z viscoelastickej peny zaobleného tvaru, ktorý dodáva vynikajúce pohodlie a zaisťuje výbornú oporu hlavy, krku a šije vo všetkých polohách. Vankúš je naviac upravený najmodernejšiou technológiou ŘEŠETO, vďaka čomu dokonalo odvetráva. Rozmer 67×40 cm.
Poťah

Atlantis s úpravou Frix

Snímateľný poťah

Áno

Pratelný poťah

Áno

Vhodné pre

deti i dospelých

Rozmery

67x40cm

Vlastnosti

Zloženie
Visco pena
Rozmery 67×40 cm
Štandardne dodávané v poťahu Atlantis s úpravou Frix
Zdravotný matrac áno
áno
Garancia vrátenia peňazíDoprava zdarmaBezpečné platby

Doprava zdarma a 2-ročná záruka

Matrac i rošt k vám dovezieme bezplatne. Máte 30 dní na vyskúšanie matraca a vrátenie peňazí. S vrátením peňazí nebudeme robiť žiadne problémy. Môžete nám napísať 29 dní, 23 hodín a 59 minút od nákupu a peniaze vám vrátime. Záručná doba na matrac aj poťah je 2 roky. Bezpečnosť online platieb je zabezpečená platobnou bránou 24-pay a technológiou 3D-Secure. Doba dodania: akýkoľvek rozmer 3 – 7 pracovných dní.

Parametre

Termoaktivna viscoelastická pena
Poťah na zips
Možnosť prania 90°C
Jadro bez použitia lepidla
Rozmery 72 × 42 × 15 cm