Vitale Armonioso

Vitale Armonioso

(9 recenzií zákazníkov)

Komfortný dizajnový matrac na dlhý a výdatný spánok. Taliansky luxus za prijateľnú cenu. Spánok na ňom si zamilujete a už nebudete chcieť iný matrac.

Vymazať

Prečo si vybrať práve Vitale Armonioso?

Luxus na taliansky spôsob za prijateľnú cenu

Matrac Vitale Armonioso

Experti z celého sveta sa zhodujú na tom, že kvalitný a hlboký spánok má zázračný vplyv na ľudský organizmus. Aspoň 7-hodinový spánok udržiava imunitný systém v kondícii, pôsobí ako antidepresívum, zlepšuje sústredenie, znižuje riziká rozličných chorôb.

A ak riešite spánok, istotne viete, že spánok má minimálne ďalších sto prínosov.

Zakúpte si dizajnový matrac talianskej výroby Vitale Armonioso a doprajte si dlhý a výdatný spánok. Matrac si rýchlo zamilujete, lebo spánok na ňom je mimoriadne komfortný. Zaspávanie je príjemné a spánok hlboký. Ráno sa zobudíte čerství a svieži.

Stredne tvrdý matrac

Tvrdosť matraca patrí medzi najdôležitejšie aspekty výberu nového matraca, pretože má kľúčový vplyv na kvalitu spánku. Snažte sa ju pri výbere zohľadňovať na prvom mieste. Do zlého matraca sa telo zabára alebo naopak má pevnú, neprispôsobivú podložku. Z lekárskeho hľadiska sa dobrý matrac telu dokonale prispôsobí, aby si mohol oddýchnuť aj ten najmenší sval či kĺb, a zároveň je príjemne tvrdý.

Vitale Armonioso je strednej tuhosti. Hoci tvrdosť je subjektívna záležitosť, pri tomto matraci ju môžeme definovať ako optimálnu. Nie je neprispôsobivý, ani nie je taký mäkký, že by ste doň zapadli. Odporúčame ho, ak radi spíte na mierne tvrdšej podložke.

Investícia do vyššej kvality života

Investícia do vyššej kvality života

Matrac nie sú ponožky, ktoré si vymieňame každý deň. Spánok je dôležitou súčasťou našej existencie a trávime ním až tretinu života. V spánku vaše telo oddychuje a regeneruje sa, čo výrazne ovplyvňuje váš každodenný život, zdravie, vzťahy a produktivitu.

Dobrý matrac patrí medzi najlepšie investície, aké viete urobiť. Vyberajte si ho ako spoločníka približne na 10 rokov života. Myslite na kauzalitu, že čím lepší matrac, tým kvalitnejší spánok budete mať.

Neodporúčame kupovať ten matrac, ktorý sa vám páči iba svojou cenou. Výhodný nákup môže potešiť vašu peňaženku, ale chrbtica sa vám nepoďakuje. Lacný matrac sa rýchlo zdeformuje, čím si privodíte nepohodlie aj zdravotné dôsledky.

Hustota peny 48 kg/m³

Najlepšie je hľadať matrac s čo najvyššou hustotou pien, lebo matrac je potom veľmi pohodlný a tvárovo stály dlhé roky. Všetci výrobcovia používajú rovnaké materiály – VISCO a HR penu. Rozdiel je v tom, že lacné matrace nemajú dostatočnú hustotu peny a tým pádom sa rýchlo preležia a spánok sa stáva utrpením. Preto mnohé e-shopy radšej hustotu peny neuvádzajú. Tento údaj u nich proste nenájdete.

My hustotu peny uvádzame pri každom matraci. Priemer je 35 kg/m3 a podpriemer 28-30-32 kg/m3. Hustota peny matraca Vitale Armonioso je 48 kg/m3. Kvôli tomu sa nepreleží, zostane pevný a bude slúžiť celé roky.

Zdravotná pomôcka prvej triedy

Zdravotný matrac prvej triedy

Matrac Vitale Armonioso je certifikovaný zlatou pečaťou ako zdravotná pomôcka prvej triedy. Ide o najvyšší zdravotný certifikát v EÚ. Matrac uvoľní telo počas spánku, umožní mu lepšie sa regenerovať, pôsobí proti preležaninám a výrazne znižuje otočenia spiaceho.

Podmienky na získanie označenia Medical device class 1 získalo na Slovensku len niekoľko matracov. Sú to tie so zlatou pečaťou.

Spoločnosť Magniflex, výrobca matraca, používa iba najkvalitnejšie materiály certifikované poprednými európskymi testovacími laboratóriami. Materiály sú certifikované podľa európskych a národných noriem a testované na horľavosť a prítomnosť zdraviu škodlivých látok. Vysokú kvalitu matraca pocítite ihneď.

LGA odolnosť voči poškodeniuAJA anglo japanese american registrantsLGA certifikát kvalityUKAS quality management

Vitale Armonioso získal i mnoho iných ocenení. Prečítajte si o nich.

Vlastnosti matraca Vitale Armonioso

Tuhosť Stredne tuhá
Nosnosť 180 kg
Poťah Viskóza/Bambus
Snímateľný poťah Áno
Prateľný poťah 30°C
Duálny komfort Nie
Výška 24 cm (stredne vysoký)
Vhodné pre Deti i dospelých

Prierez matraca:
– snímateľný poťah z viskózy s obsahom bambusového vlákna
– vrstva pamäťovej peny Memoform prešitej v poťahu (2 cm)
– pamäťová pena Memoform (5 cm)
– studená pena Elioform (15 cm)

Vďaka na dotyk príjemnému poťahu z umelého hodvábu a bambusového vlákna je matrac priedušný a hygienický. Do poťahu sú všité 2 cm anatomickej pamäťovej peny Memoform a ďalších 5 cm sa nachádza v jadre matraca. Pena Memoform slúži na dokonale pohodlný spánok, pretože na tlak teplého tela reaguje tak, že sa mu prispôsobí. Spodnú vrstvu tvorí 15 cm studenej peny Elioform, ktorá má optimálne ortopedické vlastnosti.

Údržba je jednoduchá: poťah je snímateľný a prateľný pri teplote do 30°C.

Matrac je vhodné položiť na perforovanú dosku alebo na pevný či polohovací lamelový rošt. Pozrite si ponuku našich roštov.

Doprava zdarma a 8-ročná záruka

Garancia vrátenia peňazíDoprava zdarmaBezpečné platby

Doprava je bezplatná. Matrac vám privezieme bezplatne. Máte 30 dní na vyskúšanie matraca a vrátenie peňazí. Záruka na matrac je 8 rokov a na poťah 2 roky. Bezpečnosť online platieb je zabezpečená technológiou 3D-Secure.

Doba dodania do 5 pracovných dní. Všetky rozmery máme skladom.

Doba dodania

Do 5 pracovných dní

Rozmery

80 x 200, 90 x 200, 100 x 200, 120 x 200, 140 x 200, 160 x 200, 180 x 200, 200 x 200

9 recenzií k Vitale Armonioso

 1. Janka Tešlárová

  Vysoký matrac a táááák pohodlný. Vyhovujúce spracovanie a dobrá tuhosť

 2. Lenka

  Je dobry a pohodlny. Doporucujem obchod a matrac.

 3. František

  super tuhosť, rozmer a výška sedia

 4. Karolína

  Tvrdosť je skvelá, matrac sa len tak nepreleží

 5. Patres

  pohodlné, dobré prevedenie, dosť tuhý

 6. Jozef Kuklica

  Spanie nemá chybu. Doporučujem

 7. Zdeno

  Spĺňa naše požiadavky, tuhosť presne taká akú sme chceli

 8. Daniela

  Kvalitný matrac, ktorý mi dal kvalitný spánok. Som veľmi spokojná. Odporúčam ho

 9. Karol C.

  produkt je podľa mojich predstáv

Pridať recenziu

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *